دانشگاه (ای یو‌ ام ولز ) در مالزی

دانشگاه(ای یو ام ولز)IUMW

دانشگاه ای‌ یو‌ام ولز تنها شعبه دانشگاه ولز انگلستان در کشور مالزی است و زیر نظر بزرگترین دانشگاه دولتی مالزی دانشگاه یوام در این کشور فعالیت می‌کند.

در این دانشگاه رشته‌های مدیریت و روانشناسی‌ از مقطع پیش دانشگاهی ،لیسانس و فوق لیسانس تا دکترا ارئه میشود . همچنین کلاسهای آموزش دوره‌های زبان انگلیسی‌ در این دانشگاه برگزار میشود.

دانشگاه بین المللی  ای یو ام ولز تنها شعبه دانشگاه ولز انگلستان در کشور مالزی و در شهر کوالالامپور است. این دانشگاه از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را به طور رسمی و با همکاری بزرگترین و بهترین دانشگاه دولتی مالزی دانشگاه یو ام UM برای دانشجویان اینتر نشال در اینکشور آغاز کرده است . همچنین این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم مالزی نیز می باشد. دانشجویان فارغ التحصیل از این دانشگاه علاوه بر دریافت مدرک از دانشگاه ولز ، یک مدرک هم ازIUMW دریافت می کنند.امکان ترانسفر دانشجو به کشور انگلستان از طریق این دانشگاه مقدور می باشد. ساختمان این دانشگاه در مرکز شهر کوالالامپور در منطقه ای به نام PWTC قرار دارد. این دانشگاه برای دانشجویان خود دارای خوابگاه نیز می باشد و همچنین امکان گرفتن ویزای همراه برای خانواده دانشجو از طریق این دانشگاه مقدور می باشد.

زمانهای Intake (جذب دانشجو) و شروع ترم های تحصیلی در این دانشگاه به شرح زیر است :

intake

 

 

هزینه های تحصیل در این دانشگاه به تفکیک رشته به شرح زیر است : (قیمت ها به رینگیت مالزی)

 

fee structure

شرکت نوباوران با داشتن نمایندگی رسمی از دانشگاه  ای یو ام ولز (IUMW) راهنمای شما در کلیه مراحل اخذ پذیرش و ثبت نام خواهد بود .برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره حضوری از فرم ارزیابی رایگان زیر استفاده نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *