LIMKOKWING UNIVERSITY


LimKokWing_01

کلیه متقاضیان این دانشگاه ،تنها از طریق نمایندگی ما میتوانند از ۵۰% تخفیف از شهریه به عنوان بورسیه بهره مند گردند .جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مشاوره حضوری از فرم ارزیابی رایگان زیر استفاده نمایید.

معرفی دانشگاه لیمکوکوینگ

دانشگاه لیمکوکوینگ در سایبرجایا به وضوح مشخص است.در شعبه مالزی لیم کوک وینگ بالغ بر ۹۵۰۰ دانشجو از ۱۴۵ کشور از سراسر دنیا مشغول به تحصیل میباشند.۶ دانشکده دارد. به نام های  نوآوری طراحی، خلاقیت چند رسانه‌ ای، رسانه‌ها و رادیو تلویزیون، فن آوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت تجاری و جهانی سازی، و معماری و ساخت محیط

لیم کوک وینگ یک دانشگاه رهبری اجرایی است که دوره‌های آموزشی مرتبط به رهبری، کار آفرینی، امور مالی و فن آوری را به صورت ویژه و با کیفیت بسیار بالا ارائه میدهد.

در محیط دانشگاه لیمکوک وینگ، هر چیزی که یک دانشجو نیاز دارد وجود دارد. از میان امکانات قابل دسترس داخل دانشگاه میتوان مواردی چون قهوه خانه، غذا خوری ( با تنوع زیادی از غذاها)، باشگاه ورزشی، سالن مو و فروشگاه را نام برد. دانشجویان همچنان میتوانند از فروشگاه هنر، چاپخانه، کلینیک پزشکی‌، کتابخانه اینترنتی و سالن‌های کامپیوتر استفاده کنند.

دانشگاه لیم کوک وینگ موفق به دریافت جائزه ثبت نام بیشترین دانشجوی خارجی‌ و جایزه ویژه جهانی سازی آموزش و پرورش از وزیر آموزش و پرورش و جایزه بهترین صادرات از وزیر تجارت و صنعت بین المللی و همچنین موفق به کسب افتخارات دانشگاهی زیادی شده است. دانشگاه همچنان موفق به دریافت جوایز بین المللی فراوانی‌ مانند موارد زیر بوده است؛ جایزه کمان اروپا برای کیفیت و تکنولوژی از فرانکفورت، جایزه کیفیت جهانی از لندن، جایزه پلاتینی بین المللی قرن از ژنو، جایزه ستاره بین المللی طلایی از پاریس، جایزه رهبری رویایی علوم از نیویورک.

خدمات و امکانات دانشگاه

خوابگاه های داخل دانشگاه:

تاسيسات و امکانات شامل تلويزيون مداربسته، نگهبانی 24 ساعته، عضويت مجانی باشگاه ورزشی، تلفن عمومی، اينترنت وایرلس میباشد.

هر اتاق دارای تشک خواب، ميز مطالعه و صندلی، کمد و پرده است .

هر طبقه مجهز به مبل، ميز شام، تلويزيون، يخچال، اجاق گاز، لباسشويی سکه ای، آشپزخانه، حمام، وسايل خانه و ساير لوازم الکتريکی در فضای مشترک است .

اتاقهای موجود به افرادی که زودتر درخواست کرده باشند تعلق خواهد گرفت..

وسایل اتاق

تخت همراه با تشک و بالش

میز کنار تخت

میز مطالعه و صندلی

ملحفه و رو بالشی

پرده‌های کرکره ای

قفسه دیواری و چراغ مطالعه

فرش

جا لباسی

وسایل محوطه مشترک

میز غذاخوری و صندلی،

ماکرویو،

یخچال،

تلویزیون،

کتری برقی،

نیمکت راحتی‌ و میز چایخوری،

ظروف سفالی،

کابینت آشپزخانه،

تلويزيون مداربسته، نگهبانی 24 ساعته،

حمام

برق و آب،

تمیز کردن روزانه مکانهای مشترک،

عضویت در باشگاه ورزشی،

اینترنت بی‌ سیم،

امکانات ورزشی،

صبحانه در غذاخوری دانشگاه (فقط روزهای هفته)

خوابگاه های خارج دانشگاه

دزاریا یکی‌ از مکانهای اقامتی محبوب دانشجویان می‌باشد.این محل در سایبرجایا واقع شده که به سادگی‌ به محلهای کجنگ و پوتراجایا جایی که دانشجویان کارهای بانکی‌ ،تبدیل ارز و سایر معاملات خود را انجام میدهند قابل دسترسی‌ می‌باشد.
موقعیت استراتژیک دزاریا به ساکنین این محل امکان دسترسی‌ آسان به مراکز خریدی مثل Sunway Pyramid ،IOI Mall،Allemande Putrajaya و مرکز خریدMines را میدهد.
سرویسهای منظم اتوبوس برای تسهیل جابجائی دانشجویان از دزاریا به پایانه های اتوبوس رانی و ایستگاه‌های قطار LRT وجود دارد که آنها را به سمت مرکز کوالالامپور می‌رساند.

امکانات

سایر موارد رفاهی و خدماتی شامل

امکانات میدان عمومی،‌

غذاخوری،

دستگاه لباس شوی،

بازارچه، فروشگاه رفاهی،

کافه با امکان دسترسی‌ به اینترنت،

درمانگاه،

فروشگاه لوازم التحریر،

امکانات تفریحی،

محوطه بسکتبال،

محوطه تنیس،

اتاق بازیها،

استخر،

محوطه بدنسازی بیرونی،

ورزشگاه،

اتاق مطالعه،

مسجد( زنانه، مردانه)

در دانشگاه فروشگاهی به نام 1010 وجود دارد که دانشجویان میتوانند ما یحتاج خود را تهیه کنند.

فروشگاه لوازم التحریر و خدمات چاپ،پارکینگ،مرکز کامپیوتر،کتابخانه تحقیقات خلاق،کارگاه مد،سالن اجتماعات، آتلیه عکاسی،باشگاه،استودیو طراجی موسیقی،آمفی تاتر،استخر،باشگاه بدنسازی، کافی شاپ،مرکز سلامت و … از دیگر امکانات موجود میباشد.

تحصیل

در این دانشگاه از مقطع علوم پایه تا دکترا تدریس میشود.

لازم به ذکر است که دوره علوم پایه در حقیقت معادل با دوره پیش‌دانشگاهی است و دانش‌آموزانی که دوره متوسطه (دبیرستان) را با موفقیت گذرانده باشند، می‌توانند وارد این دوره یک ساله شده و پس از آن مستقیما تحصیلات خود را در سطح کارشناسی ادامه دهند.

 دانشکده ها

معماری

دوره پایه

 مبانی شهرسازی و معماری

دانشجویان در این رشته بافن‌آوری ساخت و مفاهیم،فضاسازی، پیش‌زمینه تاریخی طراحی محیط، ریاضیات و کاربرد آن در طراحی آشنا خواهند شد.

کاردانی

فن آوری معماری

دروس این دوره دانشجویان را برای یافتن فرصت‌های شغلی در صنعت طراحی ساختمان،خدمات ساختمانی،ساخت بنا و مواد رسم فنی و نرم‌افزاراولیه CAD و نیز فعالیت‌های دفتری آماده می‌سازد.

  طراحی داخلی

در واحدهای درسی این رشته با تمرکز بر دانش رفتار انسانی، روان‌شناسی و علوم و فن‌آوری‌های محیطی، چگونگی ساخت فضاهای داخلی و محیطی مورد توجه قرار می‌گیرد. رنگ، بافت، تکنیک‌های ارائه، طراحی‌ با کمک کامپیوتر و الگوها از دیگر موضوعاتی هستند که در این رشته به دانشجویان آموزش داده می‌شوند.

کارشناسی:

معماری

برنامه آموزشی «کارشناسی معماری» بخش دوم از دوره آموزشی معماری است و 6 سال به طول می انجامد.. این دوره در حقیقت ادامه دوره کارشناسی علوم (مطالعات معماری) محسوب می‌شود. در این دوره به‌طور کلی ۴ زمینه مطالعاتی وجود دارد: طراحی، فن‌آوری، عملیات و علایق خاص.

دانشجویان همچنین با پروژه‌های عملی و حرفه‌ای و نیز مدیریت پروژه آشنا خواهند شد. علاوه بر این دانشجویان در طول این دوره، مواد لازم برای گذراندن آزمون حرفه‌ای بخش ۳ را فرا خواهند گرفت.

هنر در معماری داخلی

این رشته به دانشجویان معماری داخلی کمک می‌کند تا در زمینه رابطه بین معماری، محیط‌های داخلی، مهندسی و مدیریت پروژه به آگاهی لازم برسند. آن‌ها همچنین یاد خواهند گرفت چگونه مسائل مربوط به فضاهای داخلی را حل کنند و دانش خود را در زمینه ساخت و ساز و نیز مهارت‌های حرفه‌ای‌شان ارتقا دهند.

هنر در معماری منظر

دانش‌آموختگان این رشته یاد می‌گیرند از چه مواد اولیه و مصالحی استفاده کنند که کمترین تاثیرات مخرب بر محیط را داشته باشند. آن‌ها همچنین می‌آموزند اجرای یک پروژه در درازمدت چه تاثیراتی بر محیط می‌تواند داشته باشد.

فرصت‌های شغلی‌ زیادی برای معماران چشم‌انداز وجود دارد. از پروژه‌هایی که این متخصصان انجام می‌دهند می‌توان به پروژه‌های توسعه فضای باز، طراحی آب‌نما، بازسازی اماکنی چون زمین‌‌های گلف، شهربازی و پارک بازی؛ و یا پروژه‌های حفظ و نگهداری پناه‌گاه‌های حیات وحش، باغ‌وحش و سیستم‌های حمل و نقل نظیر زیباسازی خیابان‌ها و بزرگ‌راه‌ها اشاره کرد. حفظ و نگهداری و بازسازی اماکن تاریخی از دیگر حوزه‌های فعالیت معماران منظر محسوب می‌شود.

هنر در برنامه ریزی و طراحی شهری

این رشته دربردارنده وجوه مختلف ساخت محیط‌های اجتماعی شهرها،طراحی و پیش بینی چهره ظاهری شهرها و شیوه عملکرد آن‌ها را پس از توسعه و یا باز-توسعه آن‌ها،فرایند‌های فنی و سیاستی مرتبط با رفاه مردم، کنترل استفاده از زمین، شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل و حفاظت و توسعه شهری و … میباشد.دانشجویان این رشته ابتدا با مبانی برنامه‌ریزی شهری و اصول طراحی آشنا شده و سپس دیگر جنبه‌های مرتبط در این رشته را فرا می‌گیرند.

هنر در طراحی داخلی

این دوره کارشناسی به‌طور مشترک با همکاری دانشگاه فن‌آوری خلاق لیم‌کوک‌وینگ و دانشگاه فن‌آوری کرتین استرالیا ارائه می‌شود. مواد درسی این دوره به‌طور کامل توسط دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ ارائه شده و برگزاری امتحانات و تصحیح اوراق امتحانی تحت نظارت دانشگاه کرتین استرالیا انجام می‌شود.مدرک این رشته از طرف انستیتو طراحی استرالیا به رسمیت شناخته می‌شود.

عمده مسوولیت طراحان داخلی، ایجاد هماهنگی بین طراحی و ساخت فضاهای داخلی ساختمان‌ها و اماکنی چون فروشگاه‌ها و دفاتر کاری، کتابخانه‌ها، واحدهای مراقبت‌های ویژه، سایت‌‌های کامپیوتری، هتل‌‌ها و تفرج‌گاه‌ها، سالن‌های تئاتر و نیز ویترین فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها، غرفه‌های نمایشگاهی، نمایشگاه‌ها، موزه‌ها و گالری‌ها است.

علوم در مدیریت ساخت

دانشجویان در این رشته با اصول ساخت و ساز و فرایندهای آن آشنا خواهند شد. همچنین مبانی اولیه مدیریت را فراخواهند گرفت. پس از آن با طیف گسترده زیررشته‌های متنوع ساخت و ساز آشنا می‌شوند. واحدهای درسی این رشته بر دانش و مهارت مدیریت ساختمان تمرکز دارند. مدیریت قرارداد، اقتصاد ساختمان و نرم‌افزارهای مدیریتی از دیگر حوزه‌های مطالعاتی این رشته به حساب می‌آیند.

علوم در مدیریت امکانات

دانشجویان این رشته ابتدا با مقدمات و مبانی مدیریت امکانات آشنا شده و سپس دیگر زمینه‌های مرتبط در این رشته را فرا می‌گیرند. مدیریت تاسیسات و امکانات، منابع انسانی، امور مالی، امنیت و ایمنی، ارتباطات دیجیتال و رفتار سازمانی از دیگر رئوس آموزشی این دوره محسوب می‌شوند. در نهایت دانشجویان به درکی جامع از دانش پایه و مهارت‌های عملیاتی لازم برای مدیریت موثر یک ساختمان، محیط زندگی، تاسیسات و امکانات و خدمات پشتیانی نائل می‌آیند.

علوم مطالعات معماری

کارشناسی علوم مطالعات معماری نخستین بخش از دوره آموزشی «معماری» محسوب می‌شود. این دوره سه ساله در حقیقت پیش‌دوره‌ای برای ۲سال پایانی «کارشناسی معماری» به حساب می‌آید. از نظر حرفه‌ای، آموزش معماری دوره‌ای ۷ ساله و متشکل از سه بخش است. دو دوره اول که در مجموع ۵ سال به‌طول می‌انجامد در موسسات آکادمیک تدریس می‌شود.

در پایان ۳ سال اول از این دوره ۵ ساله دانشجویان مدرک کارشناسی علوم (بخش نخست) را دریافت می‌کنند. پس از آن در ۲ سال بعدی دانش‌آموختگان مدرک «کارشناسی معماری» که از نظر حرفه‌ای تحت عنوان «بخش ۲» شناخته می‌شود را دریافت می‌کنند. حد فاصل بین این دو دوره، دانشگاه دانشجویان را ملزم می‌کند که یک دوره ۶ تا ۱۲ ماهه آموزش عملی را بگذرانند. مواد درسی این دوره به‌صورت کاملا منسجم طراحی شده است. به این معنی که بسیاری از مباحثی که دانشجویان در سال چهارم رشته کارشناسی معماری فرا می‌گیرند، در حقیقت دروس پیشرفته همان واحدهایی هستند که در سال سوم آموخته‌اند.

بخش سوم دوره آموزشی معماری دوره‌ای ۲ ساله است که عمدتا بر آموزش‌های عملی و کسب تجربیات کاری تمرکز دارد؛ آموزش‌هایی که دانش‌آموختگان را برای امتحانات تخصصی بخش ۳ آماده می‌کند.

علوم کاربردی معماری

این دوره کارشناسی به‌طور مشترک با همکاری دانشگاه فن‌آوری خلاق لیم‌کوک‌‌وینگ و دانشگاه فن‌آوری کرتین استرالیا ارائه می‌شود.

در مواد درسی این دوره بر شیوه‌های حل مسائل تئوریک واقعی تاکید شده و همین مساله دانش و مهارت دانشجویان را بالا برده، پلی می‌زند بین دانش و تجربه، تئوری و عمل و هنر و علم؛

دانشکده معماری و طراحی محیط با بهره‌گیری از معماران، طراحان داخلی، مهندسان و استادان، و با ارتقای دانش فنی روز در طراحی معماری، فن‌آوری و محیط شهری، نقش پررنگی در ارائه خدمات به جامعه و حرفه معماری ایفا می‌کند.

مدیریت بازرگانی و جهان سازی

دوره پایه:

 مبانی بازرگانی

فارغ‌التحصیلان دوره متوسطه در این دوره یک ساله با اصول تئوری و کاربردی رشته بازرگانی آشنا می‌شوند. واحدهای اصلی رشته «مبانی بازرگانی» به‌گونه‌ای تدوین شده‌ که فارغ‌التحصیلان می‌توانند در رشته‌های متنوع مرتبط با صنعت ادامه تحصیل دهند.

همچنین آموزش فشرده زبان انگلیسی از دیگر برنامه‌های این دوره است که در غالب واحدهای ارتباطات ارائه می‌شود.

دانش‌آموزانی که قبلا واحدهایی مرتبط با این رشته را گذرانده باشند، در صورت بررسی و تایید نمرات و نمونه‌ کارهایشان توسط دانشگاه، می‌توانند از گذراندن دوره پایه معاف شوند.

کارشناسی:

 بازرگانی در حسابداری

دانشجویان در این دوره با حسابداری مدرن شامل مفاهیم و اصول حسابداری، مهارت‌های تحلیلی و عددی، حساب‌رسی، تکنیک‌های دفترداری و تفسیر گزارشات مالی آشنا میشوند.همچنین دیدگاه مدیریتی پیدا میکنند و کار گروهی و تیمی را که البته یک مهارت اجتماعی است یاد خواهند گرفت. به علاوه تئوری اقتصاد و کاربردهای آن و قوانین کاربردی بازرگانی از نقطه‌نظر‌ مسائل مرتبط با حقوق و قرارداد شرکت به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

مدیریت بازرگانی

این دوره بهترین گزینه برای علاقمندان ورود به محیط‌‌های پیچیده کسب و کار امروز است. دانشجویان در این دوره با تحلیل مسائل بازرگانی و فرموله کردن و پیاده‌سازی استراتژی‌های بازرگانی(دانش و مهارت در حوزه‌های بازرگانی و مفاهیم آن به منزله ابزاری جهت تحلیل موقعیت‌های بازرگانی ) از نظر عملیاتی با محیط، کارکرد و ویژگی‌های مختلف تجارت  و از نظر مهارتی با مهارت‌های تحلیلی، برنامه‌ریزی، ارتباطی و عملیاتی آشنا خواهند شد.

بازرگانی بین الملل

در این رشته دانشجویان با مهارت‌ها و دانش میان‌رشته‌ای در محیط‌های تجارت بین‌المللی آشنا میشوند و تخصص خود را در زمینه های تجاری،عملیاتی و مهارتی پرورش میدهند.

بازاریابی

هدف این دوره کارشناسی، آموزش اصول اولیه علم بازرگانی با تاکید بر مفاهیم بازاریابی و ارتباطات با رویکردهای زیر است:

 • ابزارهای بازرگانی: مهارت‌های ارتباطات و ارائه مطالب، آمار، حسابداری، رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی و اقتصاد.

 • بازاریابی: به‌کارگیری تکنیک‌های بازاریابی در جهت کشف فرصت‌های بالقوه و توسعه استراتژی به‌منظور بهره‌گیری از این تکنیک‌ها؛ و

 • پرورش ویژگی‌های فردی: درگیر شدن با مسائل واقعی بازاریابی و پرورش مهارت‌های لازم برای حل این مسائل

بازرگانی در کارافرینی

در این دوره دانشجویان با مفاهیم و تئوری‌های بازرگانی و مدیریت آشنا میشوند. این هدف شامل تحلیل مسائل تجاری، فرموله و اجرا کردن استراتژی‌های بازرگانی و فهم مفاهیم  و شرایط مختلف کارکردها و راه‌اندازی محیط بازرگانی و مهارت‌های تحلیلی، برنامه‌ریزی، ارتباطات و راه‌اندازی به منزله ابزاری که در محیط‌های پیچیده بازرگانی می‌توانند به‌کار گرفته شوند میباشد.

بازرگانی در مدیریت منابع انسانی

این دوره کارشناسی برای دانشجویانی طراحی شده که به مباحث بازرگانی با تمرکز بر مطالعات مدیریت منابع انسانی علاقمند هستند.

دانشجویان ضمن فراگیری دروس اصلی بازرگانی و منابع انسانی، در زمینه‌های زیر نیز تجربیاتی کسب خواهند کرد:

نحوه کار افراد در سازمان‌ها، انگیزش، پویایی گروه و ویژگی‌های رهبری، مدیریت منابع انسانی، توسعه و تخصیص منابع و روابط کارکنان، آشنایی با قوانین استخدامی؛ و نیز نقشی که منابع انسانی در رسیدن به اهداف استراتژیک سازمان ایفا می‌کند.

بازرگانی در مدیریت مهمانداری

در این دوره دانشجویان اصول مدیریت صنایع غذایی، مدیریت اقامت‌گاه‌ها و مطالعات بازرگانی را خواهند آموخت.دانشجویان  با قواعد و اصول پشت صحنه و جلوی صحنه مدیریت مهمان‌داری ومباحث گسترده‌ای از موضوعات مدیریتی و تجاری نظیر اقتصاد، مدیریت مالی، حقوق، مدیریت شخصی و بازاریابی به‌طور همزمان آشنا می شوند.

مدیریت عمومی

در این دوره دانشجویان با مدیریت چالش‌های مربوط به امور دولتی، مدیریت سازمان‌های عمومی و روابط بین‌الملل در موقعیت‌های کشوری و منطقه‌ای و همچنین اصول اولیه و تکنیک‌های مدیریت سازمانی مرتبط با موسسات عمومی  آشنا میشوند.

تمرکز این دوره بر پیوند دادن مباحث تئوری و تحقیقاتی، تحلیل نظری و حرفه‌ای طیف وسیعی از مباحث، فعالیت‌های حرفه‌ای و تحلیلی در زمینه‌های تحلیل سیاست، مدیریت بخش عمومی، طراحی و برنامه‌ریزی شهری و توسعه شهری است.

بانکداری اسلامی و امور مالی

در این دوره دانشجویان با سیستم‌های بانکداری اسلامی و مفاهیم امور مالی اسلامی از طریق شرکت در بحث‌ها و فعالیت‌های کلاسی و  پیش‌زمینه  ای جامع درباره امور مالی اسلامی و محصولات خلاق و حوزه مفاهیم اسلامی مرتبط و با هدف پیوند علم بانکداری و مسائل مالی  آشنا خ.اهند شد.

علوم  حسابداری و امور مالی

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

در این دوره  دانشجویان با توانایی‌ها و دانش فنی مرتبط با امور مالی و حسابداری،شیوه‌های بررسی و ارزیابی تئوری‌های حسابداری نوین، تجزیه و تحلیل شواهد تجربی مرتبط با مدیریت مالی، مدیریت ریسک و نحوه عملکرد بازارهای بزرگ جهانی ،تهیه صورت های مالی،تحلیل و ارائه پیش‌بینی‌های مالی با استفاده از نرم افزارهای بازرگانی آشنا میشوند.

هنر در مدیریت ورزش،سلامت و تناسب اندام

در این دوره دانشجویان مدیریت کارآمد و موفق خدمات ورزشی و آمادگی جسمانی،اهمیت ورزش و تناسب اندام برای سلامتی افراد و گروه‌های جامعه و چگونگی تاثیر مدیریت بر پاسخگویی به نیازهای جامعه را فرا خواهند گرفت.تاکید این رشته بر درک نحوه مدیریت موثر و کارآمد منابع مربوط به ورزش، سلامت و تناسب اندام جهت جلب مشارکت و سودآوری است. موضوعات مدیریتی شامل بازاریابی، منابع انسانی، امور مالی، اقتصاد، مسائل حقوقی و استراتژی نیز در طی دروس این دوره به دانشجویان آموزش داده خواهد شد.

هنر درمدیریت گردشگری

از آنجا که بسیاری از اقتصاددانان و دست‌اندرکاران امور اقتصادی بر این باورند که گردشگری چه از نظر مالی و چه از نظر ایجاد بازار کار بهترین صنعت در دنیاست و همچنین  برای بسیاری از مردم در کشورهای پیشرفته گردشگری تبدیل به یک سبک زندگی شده است و از طرفی صنعت توریسم (گردشگری) به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های صنعت در اقتصاد امروز شناخته می‌شود این رشته تحصیلی امروزه طرفداران بسیاری دارد.

پیش‌بینی می‌شود گردشگری بتواند بزرگ‌ترین بخش صنعتی در اقتصاد کشورهای کمتر توسعه یافته را نیز به خود اختصاص دهد.

دوره کارشناسی مدیریت گردشگری دانشگاه آنگلیا راسکین به‌گونه‌ای طراحی شده که دانشجویان را برای ورود به بازار کار در حال رشد صنعت توریسم آماده می‌سازد. دانش‌آموختگان این دوره می‌توانند در پایان دوره تحصیلی جذب یکی از مشاغل مرتبط با این صنعت در حوزه‌های زیر شوند:

 • مدیریت هتل و مراکز تفریحی، سرویس‌دهی، مشاوره،‌ مدیریت رستوران یا فست‌فود، مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی مرتبط با گردشگری و مهمان‌داری، مدیریت بخش کترینگ نیروهای نظامی، پارک‌های تفریحی و آژانس‌های مسافرتی.

دانش‌آموختگان در پایان دوره قادر خواهند بود:

 • به درک صحیح و جامعی از صنعت گردشگری و تفریحات، محصولات، خدمات و مشتری‌ها نائل شوند.

 • اهمیت فرهنگی صنعت توریسم را به‌خوبی درک کنند.

 • در توسعه و رشد دانش در زمینه گردشگری سهیم باشند.

در سطوح عملیاتی‌تر دانش‌آموختگان این رشته قادر خواهند بود:

  بازار توریسم را ارزیابی کرده و رفتار استراتژیک آن بازار را تحلیل کنند.

  ارتباط بین مسائل جهانی روز با صنعت توریسم و تفریحات و اثرات متقابل آن‌ها بر یکدیگر را درک کنند.

 پروژه‌های پژوهشی را برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

هنر در مدیریت بازرگانی و کیفیت

این رشته از منحصربه‌فردترین رشته‌ها در مالزی است.توجه به مباحث «کیفیت» امروزه بیش از پیش در روند جهانی‌سازی اهمیت پیدا کرده است.بسیاری از موسسات حرفه‌ای آموزشی و همچنین موسسه بین‌المللی استانداردها (ISO) دوره‌های کوتاه‌مدت و یا گواهی‌نامه‌های مدیریت کیفیت ارائه می‌کنند؛ اما موسسات آموزش عالی که مدرک کارشناسی مرتبط با این دو حوزه مهم مدیریتی – یعنی بازرگانی و کیفیت – اعطا کنند، زیاد نیستند. در صورتیکه در دانشگاه لیم کوکوینگ  این رشته با کیفیت بالا تدریس میشود.

هنر در مدیریت بین المللی

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

این دوره مهارت‌های پایه برای فعالیت‌های مدیریتی در زمینه تجارت بین‌الملل را آموزش می‌دهد. به‌کارگیری عملی اصول مدیریت در تنظیم چارچوب کلی موسسات تجاری جهانی، طرح‌ریزی مدل کسب و کار، انجام پژوهش‌ در محیط‌های بین‌المللی، درک تفاوت‌های فرهنگی، قانونی، سیاسی و اجتماعی و استفاده از فن‌آوری در معاملات جهانی از جمله مهارت‌هایی‌ست که به دانشجویان این رشته آموزش داده می‌شود.

دانش‌آموختگان این رشته قادر خواهند بود:

 • توانایی‌های خود در حوزه‌های مدیریتی مثل مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، حسابداری و امور مالی و مدیریت اطلاعات را به‌کار گیرند.

 • چگونگی عملکرد تجارت و شیوه‌ تعامل آن در محیط‌های مختلف را درک کنند.

 • به درک تصویر کلی‌تری از آن‌چه در جهان می‌گذرد و چگونگی کارکرد تجارت در آن نائل آیند.

 • توانایی‌های خود در درک امور جاری تجارت جهانی را نشان دهند.

در سطوح عملی‌تر دانش‌آموختگان خواهند توانست:

 • تئوری تجارت را در طیف وسیعی از چالش‌های تجارت مدرن به‌کار گیرند.

 • در کار گروهی و تیمی در نقش‌های مختلفی ایفای نقش کنند.

 • پروژه‌های پژوهشی را برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

هنر در بازاریابی

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

دوره کارشناسی بازاریابی دانشجویان را با اصول و مبانی بازاریابی که کاملا منطبق بر برنامه بازاریابی موسسه استاندارد چارترد هستند آشنا می‌کند. دانش‌آموختگان این دوره به درک جامعی از تئوری‌های بازاریابی نائل خواهند آمد و به‌واسطه همین آموزش می‌توانند رفتارهای استراتژیکی بازار را تحلیل کنند.مهم‌تر این‌که، این دوره توانایی دانشجویان را در درک تغییرات محیطی‌ بازار پرورش می‌دهد.

هنر در ارتباطات تجارت جهانی

این دوره دانشجویان را با دانشی جامع برای آگاهی بخشیدن، حرکت، خلق و شکل دادن به دنیای ارتباطات از دیدگاه تجاری آشنا می‌کند.

در این دوره:

 • دانشجویان با اصول مدیریت منابع انسانی در بستر اقتصاد جهانی آشنا خواهند شد.

 • مهارت‌های برنامه‌ریزی، سازماندهی، کنترل و راهبری در محیط‌های تجارت جهانی به دانشجویان آموزش داده خواهد شد.

 • دانشجویان اهمیت کسب مهارت‌های مختلف در محیط‌های جهانی را درک خواهند کرد.

 • دانشجویان شیوه‌های راه‌اندازی و ایجاد کسب‌و‌کارهای جهانی را فرا خواهند گرفت.

در پایان این دوره دانشجویان قادر خواهند بود:

 • فرایندهای ارتباطی از جایگاه «فرستنده» و «گیرنده» را در بستری تجاری شامل فکس و پست الکترونیکی توضیح دهند.

 • در نگارش پیام‌ها، نامه‌ها و پست‌های الکترونیکی بازرگانی، اصول عملی، اخلاقی و متداول ارتباطی را لحاظ کنند.

 • تفاوت‌های ظریف شیوه‌های گفتاری و نوشتاری ارتباطی در بستری جهانی را درک کنند.

 • در موقعیت‌های مستقل و خاص، مهارت‌های ارتباطاتی‌شان را به‌کار گیرند.

 • از تئوری‌های ارتباطات در تحلیل شیوه‌های ارتباطات بازرگانی بهره گیرند.

 • در موضوعی تجاری و خاص بتوانند مطالب خود را به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی ارائه دهند.

هنر در مدیریت بازرگانی

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

دانشجویان این دوره با مسائل روز دنیا چون جهانی‌سازی، پایداری و تغییرات اجتماعی جمعیت با رویکرد مدیریتی در حوزه‌های منابع انسانی، بازاریابی، امور مالی، مدیریت عملیات و مدیریت اطلاعات آشنا خواهند شد. دانشجویان همچنین مهارت‌های برنامه‌ریزی، پژوهش، تحلیل و ارائه داده‌ها، تفسیر اطلاعات و تولید و نگارش گزارش‌های تخصصی را خواهند آموخت.

دانشکده ارتباطات،رسانه و پخش

علوم پایه

مبانی ارتباطات

دوره یک ساله «مبانی ارتباطات» برای دانش‌آموزان علاقمند به تحصیل در مقطع کارشناسی رشته‌ ارتباطات و رسانه و دیگر رشته‌های مرتبط، زمینه علمی لازم را فراهم می‌آورد. علاوه بر آموزش مبانی مفهومی، تحلیلی و اساسی، دانش‌آموزان مهارت‌های پایه‌ای چون نگارش، استفاده از کامپیوتر، تئوری‌های علوم ارتباطات، بازاریابی، تبلیغات و طراحی را نیز فرا خواهند گرفت.

کاردانی

 مالتی مدیا رسانه و پخش

دانشجویان این رشته با گذراندن واحدهای فشرده عملی و صنعتی، با مهارت‌های ارتباطاتی و حرفه‌ای و نیز کاربرد خلاقانه‌ آن آشنا خواهند شد. در این دوره سه ساله دانشجویان می‌توانند یکی از سه گرایش «تبلیغات»، «مالتی‌مدیا» و «رادیو تلویزیون» را دنبال کنند. هر یک از این گرایش‌ها به‌نحوی طراحی شده تا دانشجویان مهارت‌ها و دانش فنی لازم برای ورود به بازار کار با داشتن انتخاب بیشتر در حوزه‌های مختلف ارتباطات را فرا گیرند.

کارشناسی:

ارتباطات حرفه ای

در این دوره بر اهمیت روزافزون ارتباطات به‌عنوان عاملی تعیین‌کننده در موفقیت افراد تاکید شده است. دانشجویان در طی این دوره خواهند آموخت که چطور در کلیه سطوح جامعه بتوانند ارتباط برقرار کنند. مهارت‌های متنوعی در ارتباطات اعم از فردی و اجتماعی، تبلیغات، روابط عمومی، نویسندگی و بازاریابی و همچنین مهارت‌های نرم نظیر تعامل با دیگر افراد به‌منظور برقراری ارتباط موثر در این دوره به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

فیلم دیجیتال و تلویزیون

دانشجویان علاقمند به صنعت فیلم‌سازی مخاطبان این رشته خواهند بود. دوره کارشناسی فیلم دیجیتال و تلویزیون به‌نحوی طراحی شده که دانشجویان را برای ورود به این صنعت بین‌المللی در بازارهای جهانی از هالیوود و بالیوود گرفته تا هنگ‌کنگ و فرانسه و ایتالیا آماده می‌سازد. امکانات و قابلیت‌های بی‌شمار فن‌آوری دیجیتال، فیلم‌سازی دیجیتال را به انتخاب اول بسیاری از فیلم‌سازان برتر دنیا تبدیل کرده است.

دانشجویان این رشته با تکنیک‌های مفهوم‌سازی، فیلم‌نامه‌نویسی، کارگردانی، تولید و تدوین فیلم در قالب دیجیتال آشنا خواهند شد.

مدیریت رویداد

این رشته رشته ای جذاب برای علاقمندان به مدیریت کارو برنامه میباشد.رویدادها و برنامه‌ها هر روزه در حال وقوع هستند؛ بنابراین فرصت‌های شغلی فراوانی برای مدیران مجرب این رشته در تمامی سطوح وجود دارد. طیف وسیعی از فعالیت‌ها و برنامه‌هایی چون کنسرت‌های موسیقی، تورنمنت‌های ورزشی، مراسم‌های دولتی، نمایشگاه‌ها، افتتاحیه‌ها، بازاریابی و تبلیغ محصولات در انتظار دانش‌آموختگان این رشته خواهد بود.

رادیو،تلویزیون و روزنامه نگاری

کار در حوزه رادیو و تلویزیون، پخش و روزنامه‌نگاری مجموعه‌ای از مهارت‌ها و دانش در هر دو زمینه رسانه‌های چاپی و غیرچاپی را طلب می‌کند. در رسانه‌هایی چون رادیو و تلویزیون، متن توسط گوینده یا خبرخوان برنامه به‌طور رسا و با کلمات و جملاتی دقیق خوانده شده و با تصویر، ویدیو و صدا همراه می‌شود تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشد. در همین حال روزنامه‌نگاران و خبرنگاران رسانه‌های چاپی باید بتوانند به موازات دیگر رسانه‌های نوین، محتوای متنی تولید کنند. تلویزیون، رادیو و صنعت رسانه‌های نوین شامل سیستم‌های تلویزیون کابلی، در حال تحول و تسلط بر جهان هستند. با گذار سریع تجارت اخبار از رسانه‌های سنتی چون روزنامه‌های چاپی به اخبار الکترونیک، تقاضا برای جذب نیروهایی با مهارت‌هایی در رادیو تلویزیون، پخش و روزنامه‌نگاری در زمینه سیاست، تحقیقات، برنامه‌های زنده، علوم و تکنولوژی، سرگرمی و ورزش بیش از بیش اهمیت پیدا کرده است. در این دوره کارشناسی دانشجویان با مهارت‌های خبرنگاری، گزارش‌نویسی و ویرایش در زمینه‌های پخش، رسانه و رادیو تلویزیون آشنا خواهند شد.

ارتباطات در رسانه های دیجیتال

دانشجویان این دوره با مفاهیم چندرسانه‌ای و نقش پررنگ آن در عصر دیجیتال، فن‌آوری‌های دیجیتال، تئوری ارتباطات، متدهای ارتباطی و رسانه‌ای نوین و فضای دیجیتال آشنا خواهند شد. محتوای درسی این دوره در قالب‌های جزوه و درس، کاربردهای عملی و خود-ارزیابی به دانشجویان ارائه می‌شود.

دانش‌آموختگان این رشته پس از فارغ‌التحصیلی خواهند توانست:

 • دانش عملی و نظری خود در ارتباطات رسانه‌ای دیجیتال را ارائه دهند.

 • توانایی‌های خود در خلاقیت، گذار و تفسیر را به‌کار گیرند.

 • راهبردی قابل انعطاف و خلاقانه در بستر روش‌های رسانه‌ای نوین و تئوری دیجیتال به‌کار گرفته و ارتباط آن‌ها با و مسوولیت‌شان در قبال محیط فرهنگی و جامعه را درک کنند.

در سطوح عملی‌تر دانش‌آموختگان قادر خواهند بود:

 • ·قابلیت‌های خود در طراحی، راهبری و ارائه ایده‌های دیجیتال با بهره‌گیری از ارتباطات رسانه دیجیتال را به‌کار گیرند.

 • ·در موقعیت‌های سطح بالای حرفه‌ای در مقام همکار، طراح و نویسنده به‌کار گرفته شوند.

 • ·با درک جامعی از روش‌های توسعه ارتباطات رسانه‌ای دیجیتال، توانایی‌های خود در کارآفرینی را به نمایش بگذارند.

هنر در ارتباطات جمعی:

این دوره با همکاری دانشگاه فن‌آوری کرتین استرالیا ارائه می‌شود.ارتباطات رشته‌ای تخصصی و قابل اهمیت است و دانشگاه لیم‌کوکوینگ طیف وسیعی از دوره‌های مرتبط با این رشته ارائه می‌دهد.دوره‌هایی که دانشجویان را با مهارت‌های عالی ارتباطی جهت ورود به بازار کار آشنا می‌کنند.

دانشکده نوآوری طراحی

علوم پایه:

مبانی طراحی

دوره یک ساله‌ای که آمادگی لازم برای ورود به دوره‌های کارشناسی هنر، طراحی و مالتی‌مدیا را فراهم می‌کند.دانش‌آموزان در طی این دوره خواهند آموخت که چطور با استفاده از ابزارها و رسانه‌های مختلف اعم از طراحی، عکاسی و یا اجسام سه‌بعدی، به ایده‌هایشان تجسمی عینی ببخشند. همچنین بالابردن مهارت‌های عملی در طراحی‌های دوبعدی و سه بعدی و نیز درک مفاهیمی چون فضا، ساختار، سطح، بافت و رنگ از دیگر برنامه‌های آموزشی این دوره است.

تمرکز این رشته بر موارد زیر است:

 • عناصر و اصول طراحی (design)

 • مهارت‌ها و تکنیک‌های طراحی (drawing)

 • تکنیک‌های تفکر خلاقه و حل مساله

 • توانایی انجام تحقیقات از طریق منابع اولیه و ثانویه

 • توانایی برقراری ارتباط بصری و شفاهی با ایده‌ها

کاردانی:

فن آوری در طراحی گرافیک

دراین دوره مهارت‌های بنیادی کسب دانش و تحقیق و به‌کارگیری آن‌ها در ارائه راه‌حل‌هایی برای پروژه‌های مرتبط با صنعت را به دانشجویان آموزش داده می‌شود.دانشجویان این رشته با تکنیک‌های متنوع گرافیکی و بصری آشنا خواهند شد. این گستره‌ی وسیع مهارت‌ها آن‌ها را قادر می‌سازد تا در طی این سه سال در زیررشته‌هایی چون تصویرسازی، عکاسی، تبلیغات و چندرسانه‌ای تخصص لازم را کسب کنند.

طراحی مد و فروش

این دوره آموزشی سه ساله دانشجویان را با مبانی تحقیق، متدهای طراحی و مهارت‌های عملی در طراحی، ارتباطات و عکاسی مد آشنا خواهند کرد.

دوره کاردانی طراحی مد و فروش بسیار وابسته به کارهای عملی و دستی است. در طی دوره از دانشجویان خواسته می‌شود مجموعه‌ای از پوشاک طراحی کنند. این تکلیف دربردارنده تمامی فعالیت‌های مرتبط با تولید البسه از انتخاب و برش پارچه گرفته تا تبدیل نهایی آن به یک فرم سه‌بعدی از طریق طراحی الگو و/یا برش و دوخت‌و‌دوز است.

فارغ‌التحصیلان این رشته مهارت‌هایی چون طراحی مد، طراحی ساخت و فروش، تولید و طراحی لباس، فعالیت‌های تبلیغاتی فروش و مدیریت مد را خواهند آموخت. آشنایی با عکاسی مد و خبرنگاری از دیگر برنامه‌های جانبی این دوره کاردانی است.

طراحی کالا

 این دوره که با نام طراحی صنعتی نیز خوانده میشود دانشجویان را با مهارت‌های طراحی سه‌بعدی آشنا می‌کند.

طراح کالا به یک محصول فرم و کارکرد می‌بخشد. او به محصول هویتی می‌دهد تا بتواند با مصرف‌کننده ارتباط برقرار کرده و عملکرد خاصی داشته باشد. دانشجویان در این دوره با مفاهیمی چون فرم و عملکرد، رنگ، تحلیل بازار و نیاز مشتری، فن‌آوری‌های تازه، مواد اولیه و مطالعات فرهنگی آشنا خواهند شد. پروژه‌های متنوعی نظیر طراحی ابزارآلات مصرفی الکترونیک، اسباب منزل، ادوات روشنایی، طراحی اسباب‌بازی و بسته‌بندی از نمونه پروژهایی هستند که دانشجویان در طول تحصیل با آن‌ها درگیر خواهند بود. دانشجویان با اجرای عملیاتی پروژه از اسکچ زدن گرفته تا گزارش‌ تحقیقات و طراحی مدل‌های تصویری و سه‌بعدی کامپیوتری و ارائه نمونه‌های واقعی به شیوه‌ای حرفه‌ای آشنا خواهند شد.

همچنین در این رشته وجوه فنی تولید و مواد اولیه به دانشجویان آموزش داده می‌شود.

کارشناسی:

طراحی حرفه ای(ارتباطات بصری)

دوره‌ای سه ساله است که به‌منظور پرورش توانایی‌های بالقوه خلاق دانشجویان در مفهوم‌سازی و آموزش مهارت‌های فنی در نوآوری طراحی شده است. در دو سال اول دانشجویان دانش و مهارت پایه یک طراح گرافیک را خواهند آموخت؛ به‌نحوی که با حوزه‌های کاری صنعتی در زمینه‌های ارتباطات، چندرسانه‌‌ای و تصویرسازی آشنا خواهند شد. در نیمه دوم سال تحصیلی دوم دانشجویان یک دوره 11 هفته‌ای کارآموزی در صنعت را خواهند گذارند.

در سال آخر دانشجویان دانش عمیق‌تری در حوزه‌هایی به انتخاب خودشان – شامل تبلیغات و چندرسانه‌ای با گذراندن دوره‌هایی در پویانمایی، فن‌آوری وب و بازاریابی کسب خواهند کرد. دانش‌آموختگان این رشته با فراگیری دانش مدیریت طراحی و کارآفرینی، آماده ورود به بازار صنعتی کار خواهد شد. آن‌ها همچنین قادر خواهند بود که کسب و کار خود را در سطح بازارهای بین‌المللی راه اندازی کنند.

هنر در طراحی صنعتی

این رشته به‌طور عمده زمینه‌هایی چون طراحی محصول، طراحی لوازم منزل و حمل و نقل را در بر می‌گیرد.همچنین این دوره فارغ‌التحصیلان را برای وارد شدن به صنعت ساخت و تولید و نیز یاری رساندن به رشد آن آماده می‌سازد. دانشجویان این رشته قادر خواهند بود با به‌کارگیری فن‌آوری‌های نوین و با فراگیری زمینه‌هایی چون مطالعات تجاری، فعالیت‌های حرفه‌ای و عملی،‌ دانش مشتری و اخلاقیات، مهارت‌های فنی و خلاقه خود را پرورش دهند.انش‌آموختگان این رشته می‌آموزند که چطور با استفاده از اسکیس و پروتوتایپ‌های کامپیوتری، پژوهش کنند، مشکلات را شناسایی کنند، راه حل ارائه دهند و ایده‌های نهایی را عملی کنند.

هنر در طراحی مد و فروش

مواد درسی ارائه شده در این دوره حوزه‌های متنوعی چون طراحی مد و سبک زندگی، مدیریت نشان تجاری و فروش، ساخت و طراحی الگو و روابط عمومی و رسانه را در بر می‌گیرد.

از دیگر اهداف این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرورش نیروهایی مجرب، ماهر و متخصص، با استعداد و خلاق جهت ورود به صنعت خلاقه سبک زندگی و طراحی مد.

 • آماده‌سازی دانشجویان از نظر ذهنی و عملی

 • آموزش دانشجویانی با توانایی ایجاد سبک‌های نوین مد در صنعت

 • تربیت دانشجویانی با قابلیت بکارگیری تجارب و دانش خود در زمینه‌های شغلی چون طراح مد، طراح فروش، نویسنده مد، بازاریاب مد و فروش، عکاس مد، مسوول خرید مد و تحلیل‌‌گر بازار مد.

هنر در طراحی سطح

طراحی سطح شامل توسعه ایده‌های بصری و خلاقه است که می‌توانند جهت طراحی و چاپ روی سطوح مختلف به‌کار گرفته شوند. این سطوح شامل پارچه‌های چاپی برای مصارف فشن و فضاهای داخلی، شیشه و سرامیک، کاغذ دیواری و کاغذ کادو، لمینیت‌های دکوری و کف‌پوش‌ها و بسیاری دیگر از طراحی‌های خلاقه دکوراسیون و چاپ هستند. این دوره به شما اجازه می‌دهد که ایده‌های طراحی‌تان را به محصولات طراحی سطح چاپ‌شده تبدیل کنید.

مواد درسی این دوره فرصت‌هایی را برای پرورش مهارت‌های دانشجویان از طریق به‌کارگیری فعالیت‌هایی نظیر طراحی سطح برای مد و فضاهای داخلی، آثاری برای گالری و طراحی پارچه فراهم می‌آورد. هر کدام از درس‌های این دوره دربردارنده‌ی فعالیت‌های عملی در حوزه تخصصی است، به‌نحوی که مهارت‌های پژوهش آکادمیک، گزارش‌نویسی و تکنیک‌های ارائه را تقویت می‌کند. درک بصری، تحقیقات در زمینه طراحی، تکنیک‌های حل مساله، فعالیت‌های تخصصی، درک فنی و مطالعات پایه‌ای و تاریخی از مجموعه رئوس آموزشی این دوره محسوب می‌شوند.

هنر در عکاسی دیجیتال

در این دوره با پرورش درک دانشجویان از مهارت‌ها، متدها و فرایند‌های نوین در خلق آثار نوآور، با آموزش مباحثی چون هنرهای بصری، روزنامه‌نگاری و هنر نوشتاری مدرن، تصویرسازی دیجیتال، تکنیک‌های ارتباطات بصری و حوزه‌های میان‌رشته‌ای دیگر، دانشجویان را به متخصصانی قابل در حرفه عکاسی تبدیل می‌کند.

در طی این دوره آموزشی دانشجویان قادر خواهند بود:

به درکی عمیق از اصول و وجوه مختلف عکاسی نائل آیند.

مهارت‌های فنی، پیچیده و خلاق کسب کنند و از نظر حرفه‌ای خود را پیشرفت دهند.

مهارت‌هایی چون برنامه‌ریزی موفق، تفکر مدلل و موثر، تکنیک‌های حل مساله، و قابلیت‌های حرفه‌ای قابل انتقال کسب کنند.

توانایی‌های خود-یادگیری‌شان را ارتقا داده و در عین حال قابلیت‌های متنوع خود چون مهارت‌های فنی و پژوهشی را ارائه دهند.

به دانش ترکیبی ذهنی و فنی که روحیه پرسشگری آن‌ها را تقویت می‌کند دسته یافته و از پیچیدگی فعالیت‌های عکاسی نوین آگاهی یابند.

دانش تفسیر و تحلیل هنر ارتباطات بصری در خوانش و خلق تصاویری که گویای هزاران حرف هستند را فرا گیرند.

هنر طراحی

مدرک این دوره از طرف دانشگاه فن‌آوری کرتین استرالیا اعطا می‌شود.

این دوره دانشجویان را با مفهوم‌سازی و اجرای راه‌حل‌های طراحی خلاقه و بدیع در صنعت آشنا می سازد.در طی دروس این دوره دانشجویان به‌طور گسترده با حوزه‌های مختلف طراحی گرافیک نظیر تصویرسازی و عکاسی آشنا خواهند شدهمچنین در طی این دوره مطالعاتی در فن‌آوری‌های طراحی مرتبط تحت عنوان «فن‌آوری استودیویی» و تجربیاتی مستمر در موضوعات تئوری، تاریخی و متنی طراحی تحت عنوان «طراحی در متن» نیز خواهند داشت.

هنر در گرافیک و طراحی وب

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌‌شود.وب جهانی تبدیل به عنصری جدا‌نشدنی‌ از زندگی‌ ما شده است.این دوره دانشجویان را با زمینه‌های استفاده از XHTML و CSS، کدنویسی دستی و آماده‌سازی عکس برای استفاده در وب، محتوای پویا و به‌کارگیری طراحی وب در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای و تجاری آشنا خواهد کرد.

دانشجویان در دروس پیشرفته این دوره با پروژه‌های طراحی حرفه‌ای وب و اتخاذ رویکردهای خلاقه و بدیع در ارتباطات وب آشنا می‌شوند.

دانشکده فن آوری اطلاعات و ارتباطات

علوم پایه:

مبانی فن آوری اطلاعات

در این دوره یک ساله، دروس فنی و تئوری مرتبط با فن‌آوری اطلاعات به دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل دوره متوسطه آموزش داده می‌شود.همچنین آموزش فشرده زبان انگلیسی از دیگر برنامه‌های این دوره است که در غالب واحدهای ارتباطات ارائه می‌شود.

دانش‌آموزانی که قبلا واحدهایی مرتبط با این رشته را گذرانده باشند، در صورت بررسی و تایید نمرات و نمونه‌ کارهایشان توسط دانشگاه، می‌توانند از گذراندن دوره پایه معاف شوند.

کارشناسی:

علوم در فناوری اطلاعات تجاری

هدف از طراحی این دوره آشناسازی دانشجویان با زمینه‌های اصلی تجارت نوین با استفاده از فن‌آوری اطلاعات و دانش است؛ زمینه‌هایی چون:

 • مبانی تئوری فن‌آوری اطلاعات: مفاهیم پایه IT و تاکید بر اهمیت تکنیک‌ها و ابزارهای کاربردی

 • سیستم‌های فعلی فن‌آوری اطلاعات: فن‌آوری‌‌های متغیر و توانایی‌های بالقوه آن‌ها در افزایش کارایی سازمان‌ها

 • رویکرد مدیریتی: شناخت نقش سیستم‌های گردش اطلاعاتی در سازمان‌‌های مختلف و چگونگی طراحی، توسعه، پیاده‌سازی و ارزیابی سیستم‌های جدید

 • رویکردهای اجتماعی-اقتصادی، سیاسی و قانونی: درک ماهیت IT و تاثیر آن بر افراد و سازمان‌ها

علوم در تجارت الکترونیک

هدف از این دوره آشناسازی دانشجویان با دانش روز و مهارت‌هایی در هر دو زمینه فنی و تجاری مبحث «تجارت الکترونیک» است. دانشجویان در این دوره با مباحث زیر آشنا خواهند شد:

 • استراتژی‌های تجاری: دانش و مهارت لازم برای تصمیم‌سازی بر مبنای تحلیل بازار در پروژه‌های تجارت الکترونیک

 • مهارت‌های آمادگی در برابر تغییرات: توانایی مدیریت و کنترل پیامدهای سازمانی و ضوابط آیین‌نامه‌ای یک سازمان پس از ورود به تجارت الکترونیک

 • مهارت‌های فنی: توانایی فنی و دانش لازم برای پیاده‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی تجارت الکترونیک

علوم در فن آوری بازی ها

این رشته دوره‌ای تعاملی‌ است که توسط یکی از مطرح‌ترین طراحان بازی هدایت می‌شود. موضوعات مختلفی مرتبط با صنعت بازی‌های کامپیوتری در این دوره پوشش داده می‌شوند. همچنین دانشجویان در دروسی مانند ریاضیات، گرافیک بلادرنگ، توسعه کنسول‌های بازی و معماری سخت‌افزار مهارت‌هایی کسب خواهند کرد.

دانشجویان این دوره با تئوری‌ها و فرایند‌های طراحی تعاملی طراحی و توسعه موتور بازی‌های کامپیوتری آشنا خواهند شد. در کنار مباحث تئوری دانشجویان استفاده از نرم‌افزارهای کامپیوتری برای طراحی عملی بازی‌ها را نیز فرا خواهند گرفت.

علوم در فن آوری اطلاعات

در این رشته دانشجویان با طیف وسیعی از مباحث مرتبط با فن‌آوری اطلاعات و کامپیوتر؛ به‌همراه متدها و تکنولوژی‌های حل این مسائل و همچنین با موارد زیر آشنا خواهند شد:

 • مهارت‌های برنامه‌نویسی: زبان‌های سطح بالا مانند ++C و جاوا

 • مالتی‌مدیا (چندرسانه‌ای): آگاهی از کاربردهای مالتی‌مدیا در برنامه‌نویسی کامپیوتری

 • دانش تئوری و فنی: اهمیت داده‌ها و ارتباطات در سیستم‌های اطلاعاتی، اینترنت، شناخت اصول سیستم‌های عامل و توسعه مستمر آن‌ها

 • مهارت‌های فردی: کسب مهارت‌های تحلیلی و عددی در برنامه‌نویسی کامپیوتری، مهارت‌های ارائه و روابط عمومی برای کار در محیط‌های مختلف

علوم کامپیوتر در فن آوری موبایل

در این دوره دانشجویان با فن‌آوری‌های موبایل/بی‌سیم و چگونگی استفاده از این فن‌آوری‌ها و یکپارچه‌سازی آن‌ها برای پاسخ‌گویی به نیازهای تجاری‌، مبانی پایه توسعه نرم‌افزار و نیز مهارت‌های خاص جهت توسعه نرم‌افزارهای موبایل/بی‌سیم، فن‌آوری‌ها و معماری‌های روز که زیرساخت‌های شبکه و ارتباطات لازم برای سیستم‌های سازمانی کامپیوتری مبتنی بر موبایل را فراهم می‌آورند آشنا میشوند.

علوم در مهندسی نرم افزار و مالتی مدیا

این برنامه دانشجویان را در پیشرفت و استفاده از سیستم‌های مالتی‌مدیا (چندرسانه‌‌ای) هدایت می‌کند. دانشجویان در این دوره مهارت‌های برنامه‌نویسی مربوطه را با استفاده از کاربردهای مالتی‌مدیا یاد خواهند گرفت:

 • مهارت‌های فنی و تئوری: درک نقش تکنولوژی ارتباطات و ابزارهای کاربردی در مالتی‌مدیای توزیع شده

 • مهارت‌های برنامه‌نویسی: ارتقای مهارت‌ها و دانش در استفاده از ابزارها و کاربردهای چندرسانه‌ای با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی برای کاربردهای اینترنت و وب

 • طراحی: درک اهمیت طراحی‌ تعاملی در برنامه‌نویسی کامپیوتری

علو م در فن آوری اطلاعات و ارتباطات

دانشجویان در این دوره بامهارت تحلیل، طراحی، پیاده‌سازی و ارزیابی جنبه‌های مختلف شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از تکنیک‌ها و ابزارهای نرم‌افزاری جدید آشنا خواهند شد.

مبانی سیستم‌های بین‌شبکه‌ای، سیستم‌های ارتباطات راه دور و اصول اولیه ریاضیات

راه‌اندازی، رفع‌اشکال و نگه‌داری شبکه‌های کامپیوتری و کار عملی با تنظیمات روترها و سوئیچ‌ها

مبانی و طراحی فن‌آوری ارتباطات و اطلاعاتبرای ارايه راه‌حل‌هایی برای سیستم‌های ارتباطات شبکه‌ای وتفاوت‌های فن‌آوری‌های موجود

کسب توانایی پیاده‌سازی و مدیریت دامنه وسیعی از سیستم‌های شبکه‌ای پس از پایان دورهآشنا خواهند شد.

علوم در سیستم های هوشمند تجاری

هوش تجاری یا BI دربردارنده مجموعه‌ای از فن‌آوری‌ها و برنامه‌های کاربردی برای جمع‌آوری، ذخیره‌سازی، تحلیل و ایجاد دسترسی به داده‌ها به منظور کمک به کاربران سازمانی جهت اتخاذ تصمیمات تجاری است. کاربردهای هوش تجاری شامل سیستم‌های پشتیبانی تصمیم، پرس‌وجو (query) و گزارش‌گیری، فرایند تحلیل برخط (OLAP)، تحلیل آماری، پیش‌بینی و داده‌کاوی است. تحلیل داده‌ها، گزارش‌گیری و ابزارهای صدور پرس‌وجو به کاربران کمک می‌کند تا از میان حجم انبوه داده‌ها، اطلاعات ارزشمند استخراج کنند.

در پایان این دوره دانش‌آموختگان قادر خواهند بود:

 • دانش خود در درک اصول اولیه، مفاهیم، مبانی و تئوری‌های مرتبط با فن‌آوری اطلاعات را ارائه دهند.

 • اصول نظری فن‌آوری و کارآفرینی را در زمینه‌های مرتبط به‌کار گیرند.

 • درک عمیق و عملی خود از سیستم‌های هوشمند تجاری و نقش آن‌ها در موفقیت‌های سازمانی را ارائه دهند.

 • راه‌حل‌های مختلف را یکپارچه کنند.

 • تکنیک‌های مرتبط را به‌کار گرفته و مهارت‌های تفکر تحلیلی و خلاقه خود در حل مساله را ارائه دهند.

 • با مشتری، مافوق، همکار و در سطح وسیع‌تری با جامعه ارتباط برقرار کنند.

 • توانایی‌های کار گروهی، مهارت‌های شخصی و قابلیت‌های اجتماعی خود را ارائه دهند.

 • ملاحظات اخلاقی، اجتماعی و حرفه‌ای خود در تطابق با اصول قانونی و اخلاقی را در نظر بگیرند.

 • رویکردی واقعی و حرفه‌ای در محیط کار در غالب فعالیت‌های روزانه اتخاذ کرده و مهارت‌های مدیریتی و سازمانی خود را به‌کار گیرند.

علوم در فن آفرینی

این دوره دانشجو را قادر می‌سازد تا از خلاقیت‌های فنی خود در بعد تجاری بهره جوید. دانشجویان  آماده میشوند برای

ارایه راه‌حل‌های تجاریبوسیله ی برنامه‌نویسی و استفاده از مالتی‌مدیا

پیاده‌سازی فرصت‌های توسعه تجاری چه در مورد کسب‌وکارهای نوپا و چه در شرکت‌های کوچک و بزرگ

پژوهش بازار و اصول اولیه امور مالی و مدیریت به‌منظور توسعه قابلیت‌های کارآفرینی

تمرکز بر ماهیت، نقش و اهمیت اصول مدیریتی

آشنایی با راه‌حل‌های تحقیقی، منطقی و یکپارچه جهت حل مسائل پیچیده و چندوجهی در محیط‌های غیرقطعی و پویا

علوم در سیستم های اطلاعاتی تجاری

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

دانشجویان بااصول، تئوری و کاربرد توسعه سیستم‌های اطلاعاتی و برنامه‌های کامپیوتری آشنا می‌کند.

چگونگی حل مساله، راهبردهای منطعف و خلاقه

طراحی برنامه‌های کاربردی سیستم‌های اطلاعاتی برای نیازهای خاص تجاری

ایجاد سیستم‌های پایگاه‌داده برای کاربردهای کوچک

پیاده‌سازی برنامه‌های تحت وبآشنا میشوند.

علوم در علوم کامپیوتر

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

دانشجویان دراین  دوره اصول و فن‌آوری‌های پایه سیستم‌هایی که موتور تغییرات دنیای امروز هستند

ویژگی‌های فنی سخت‌افزار، نرم‌افزار و سیستم‌های اطلاعاتینیز کاربرد آن‌ها در حوزه‌های مختلف

مهارت‌های راه‌اندازی، نگه‌داری و مدیریت تجهیزات کامپیوتری و سیستم‌های اطلاعاتیرا فرا خواهند گرفت.

. این دوره دو هدف عمده را دنبال می‌کند:

 • آموزش تئوری، اصول و فن‌آوری‌های علوم کامپیوتر

 • آموزش شیوه به‌کارگیری مهارت‌ها، دانش و تئوری در چالش‌های عملی

 •  علوم در بازی های رایانه ای

مدرک این دوره از طرف دانشگاه آنگلیا راسکین بریتانیا اعطا می‌شود.

این دوره دانشجویان را با آخرین‌ تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های بازی و پویانمایی

خلق دنیایی مجازی بافراگیری تئوری بازی‌ها و طراحی دوبعدی و سه‌بعدی بازی‌ها

 به‌کارگیری مهارت‌های ارزشمند خود در صنعت، در بخش‌های آموزش، بازاریابی و شبیه‌سازی و مدل‌سازی

ویژگی‌های فنی سخت‌افزارهای بازی، تولید نرم‌افزار و زبان‌های برنامه‌نویسی

ساخت بازی‌های کامپیوتری و برنامه‌نویسی محیط‌های تعاملی سه‌بعدی

 مفاهیم عمیق‌تر مرتبط با تعامل کاربری و بازی‌ها و شبیه‌سازی‌های کامپیوتریآشنا مینماید.

به‌طور کلی اهداف این دوره عبارت‌اند از:

 • آشناسازی دانشجویان با مفاهیم، اصول و کاربرد شبیه‌سازی در محیط‌های یکپارچه

 • به‌کارگیری این مفاهیم همراه با تکنیک‌های مختلف جهت خلق سناریوها و تجربیات تازه در بازی‌های کامپیوتری برای علاقمندان به این بازی‌ها

 • درهم‌آمیزی طراحی‌های خلاقه با مهارت‌های فنی به‌منظور پیاده‌سازی و جان بخشیدن به ایده‌ها

 • آماده‌سازی دانشجویان برای ورودی مطمئن به بازار کار حرفه‌ای و رقابتی با استفاده از قابلیت‌های حرفه‌ای‌شان.

دانشکده خلاقیت مالتی مدیا:

علوم پایه

مبانی طراحی

مبانی طراحی، دوره یک ساله‌ای است که آمادگی لازم برای ورود به دوره‌های کارشناسی هنر، طراحی و مالتی‌مدیا را فراهم می‌کند.

تمرکز این رشته برعناصر و اصول طراحی مهارت‌ها و تکنیک‌های طراحی تکنیک‌های تفکر خلاقه و حل مساله توانایی انجام تحقیقات از طریق منابع اولیه و ثانویه توانایی برقراری ارتباط بصری و شفاهی با ایده‌ها است.

کاردانی:

طراحی تعاملی و مالتی مدیا

صنعت مالتی مدیا به نوآورانی که بتوانند در حوزه‌های متنوعی چون عکاسی، فن‌آوری‌های صوتی تصویری، تولیدات ویدیویی، فیلم‌نامه‌نویسی، پویانمایی (انیمیشن)، رسانه‌های تعاملی و خدمات پیش‌تولید، فعالیت داشته باشند بیش از پیش نیاز دارد.

این رشته درست برای تربیت و آموزش نیروهایی طراحی شده است که مهارت خلاقه و فنی، ذهن ذاتی تجاری و قابلیت‌های مدیریتی و ارتباطی داشته باشند. این رشته  توانایی‌های فنی و خلاقه دانشجویان را در حوزه‌های طراحی، رسانه و هنر تقویت می‌کند.در این دوره فراگیر دانشجویان به‌صورت تخصصی در حوزه‌های طراحی تعاملی برای سی‌دی و دی‌وی‌دی، طراحی وب‌سایت، تصاویر دیجیتالی و پویانمایی آموزش می‌بینند.

انیمیشن و طراحی مالتی مدیا

این رشته به منظور آموزش نیروهای زبده و متخصص برای پاسخ به نیاز روز افزون استودیوهای انیمیشن در سطح جهانی طراحی شده است. عمده تمرکز این دوره بر بالابردن قابلیت‌های خلاقه دانشجویان و توانایی به‌کارگیری این قابلیت‌ها با استفاده از تکنیک‌های تجربی و بدیع پویانمایی است؛ و این مهم با بکارگیری هنری تئوری‌های حرکت، زمان‌بندی، داستان‌گویی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز قابل حصول است؛ تکنولوژی‌هایی که بدون استفاده از آن‌ها، تولید محتوای تصویری در فضای رقابتی دوبعدی و پویانمایی دیجیتال امروز غیرممکن می‌نماید.

در مراحل ابتدایی این دوره دانشجویان با اصول ساخت انیمیشن نظیر انیمیشن سلولی که اولین بار توسط والت‌دیزنی مورد استفاده قرار گرفت آشنا می‌شوند. همچنین مهارت‌هایی نظیر طراحی و تجسم‌ بخشیدن به کاراکترها از بُعد بازیگری و حرکت به دانشجویان آموزش داده خواهد شد. بعد از آن دانشجویان استفاده از طراحی‌های سلولی به منظور جان بخشیدن به حرکات انسان‌ها و حیوانات و نیز چگونگی افزودن ساختاری روایی به داستان انیمیشن را خواهند آموخت.طراحی و خلق شخصیت‌های داستانی به عنوان بخش بسیار مهمی از دروس این دوره محسوب می‌شود و دانشجویان زمان زیادی را به فراگیری تکنیک‌های مرتبط اختصاص خواهند داد؛ این موجب می‌شود دانشجویان فرصت تقویت مهارت‌های تحقیقی، طرح‌ریزی داستان و کارگردانی را به‌دست آورند. با تمرکز بر همین مبانی اولیه، دانشجویان تکنیک‌های پیشرفته پویانمایی دیجیتال را فرا خواهند گرفت.

 هنر در بازی ها

بازی‌های رایانه‌‌ای پدیده عصر دیجیتال هستند.

دانشجویاندر این رشته با مطالعات جامعی چون ایده‌های مفهومی، داستانی، خلق شخصیت و طراحی‌های بصری، تاریخچه بازی‌های کامپیوتری، عوامل موثر در قابل بازی بودن یک بازی کامپیوتری، محیط‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و طراحی بصری، تست، ساخت و بازاریابی بازی‌های کامپیوتری آشنا خواهند شد. همچنین با فراگیری چگونگی ساخت تصاویر بصری، با تکنیک‌های طراحی گرافیک‌هایی با استاندارد بازار و نیز طراحی بازی برای تازه‌ترین محیط‌ها و کنسول‌های بازی و همچنین برای موبایل و کنسول‌های قابل‌حمل آشنا خواهند شد.

عمده تمرکز دروس این رشته بر بالابردن مجموعه مهارت‌های فنی و زیبایی‌شناختی دانشجویان و نیز تقویت توانایی مدیریت تیم توسعه بازی خواهد بود.

   فن آوری صدا و موسیقی

دانشجویان این رشته واحدهای پایه چون کاربرد صوت دیجیتال، تنظیم موسیقی و مبانی اکوستیک را فرا خواهند گرفت. همچنین یادگیری مهارت‌های اساسی و نیز کسب تجربیات عملی در کار با تجهیزات پیشرفته صوتی در دستور کار این رشته قرار دارد.

از طرف دیگر دانشجویان رشته فن‌آوری صدا و موسیقی به تجهیزات دیگر دانشکده‌های دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ دسترسی خواهد داشت. رشته‌های دانشگاهی چون ارتباطات جمعی، فیلم و تلویزیون، رادیو تلویزیون، چند رسانه‌ای و تبلیغات از جمله رشته‌هایی هستند که فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در آن ادامه تحصیل دهند.

کارشناسی

هنر در انیمیشن

صنعت رو به رشد انیمیشن، راهی به سمت بازارهای رشته‌های تحقیقاتی مختلف نظیر تحلیل رفتاری، تصویرسازی معماری و حتی فیلم‌سازی دیجیتالی ایجاد کرده است.

این دوره دانشجویان رابا جنبه‌های پایه‌ای پویانمایی با استفاده از راهبردهای مدرن

 اصول کلاسیک انیمیشن که زمینه‌ای‌ست برای سبک‌ها و انواع مختلف پویانمایی

تاریخ، سبک‌ها و فرهنگ پویانمایی در کنار مهارت‌های داستان‌نویسی، روایت و گویندگی

تکنیک‌های پویانمایی دیجیتال با استفاده از نرم‌افزارهای سه‌بعدی و گرافیکی،

 تکنیک‌های تصویری و جلوه‌های ویژه برای خلق تصاویر بدیع برای پروژه‌های پویانمایی‌

مهارت‌های ضروری نویسندگی به‌منظور تحقیق و توسعه پویانمایی

کلیه مراحل فرایند تولید

مجموعه‌ای از آموزش‌های عملی به‌منظور پرورش مهارت‌های لازم در سیستم‌های آموزشی مبتنی بر صنعت

 آشنا خواهد کرد.

 هنر در مالتی مدیا

مردم وقتی به اینترنت متصل می‌شوند، وقتی اتصال اینترنتی پهن‌باند خانه‌های خود را فعال می‌کنند، وقتی موبایل‌هایشان را روشن می‌کنند یا کانال تلویزیونی برای تماشا انتخاب می‌کنند، به‌دنبال محتوایی جذاب و خلاق هستند.

بنابراین بخش‌های رسانه‌ای قلب یک جامعه اطلاعاتی محسوب می‌شوند.

این دوره 3 ساله دانشجویان را با دانشی فراگیر در چهار زمینه مالتی‌مدیا یعنی تصویرسازی و پویانمایی (انیمیشن)،دوبعدی (2D Animation)، مدل‌سازی و پویانمایی سه‌بعدی(3D Animation) ، گرافیک تصویری و متحرک و طراحی تعاملی وب آشنا خواهد کرد.همچنین اصول طراحی وب، طراحی‌های تعاملی و پویانمایی دوبعدی و سه‌بعدی، طراحی گرافیک، ویدیو و گرافیک متحرک را خواهند آموخت.

هنر در توسعه ی بازیهای رایانه ای

این رشته رشته‌ای‌ست که با راهبردی جامع در جهت آموزش افرادی خبره برای پیوستن به بازارهای جهانی بازی‌های رایانه‌ای طراحی شده است.

 دانش‌آموختگان این رشته با

مهارت‌های گسترده برای توسعه بازی‌هاییدرست طراحی شده برای یکپارچه شدن با موتورهای بازی که برنامه‌نویسان طراحی کرده اند

کلیه مراحل فرایند تولید، مشابه آن‌چه در صنایع مرتبط و به‌طور حرفه‌ای انجام می‌شود

مجموعه‌ای از آموزش‌های عملی به‌منظور پرورش مهارت‌های لازم در سیستم‌های آموزشی مبتنی بر صنعت

در سطح جهانی آشنا خواهند شد،

 هنر در طراحی بازیهای رایانه ای

این رشته رشته‌ای‌ست که با راهبردی جامع در جهت آموزش افرادی خبره برای پیوستن به بازارهای جهانی بازی‌های رایانه‌ای طراحی شده است. دانش‌آموختگان این رشته با مهارت‌های گسترده در طراحی، مدیریت پروژه و تولید بازی‌های کامپیوتری در سطح استانداردهای جهانی، کلیه مراحل فرایند تولید، مشابه آن‌چه در صنایع مرتبط و به‌طور حرفه‌ای انجام می‌شود و نیز توانایی‌های مدیریت پروژه با تیمی از هنرمندان و برنامه‌نویسان آشنا خواهند شد

در پایان این دوره دانشجویان:

 • قادر خواهند بود مسوولیت‌ها و ملاحظات اخلاقی و فرهنگی و ارتباطات بین فرهنگی در محیط‌های جهانی را در نظر بگیرند.

 • به‌منظور حرکت در مسیر اخلاق حرفه‌ای به منزله عاملی با اهمیت در ساخت محتوای دیجیتال و صنایع خلاقه،‌ روحیه و نگرش کاری مثبتی اتخاذ کنند.

 • خواهند توانست اطلاعاتی نظری و فنی در قالبی مناسب برای مخاطبان خاص ارائه دهند. همچنین یاد خواهند گرفت که چطور در کارهای تیمی با افرادی با روحیات، دانش و تخصص‌های متفاوت شرکت کرده و به اهداف تعیین‌شده برسند.

 • توانایی برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی و مدیریت پروژه توسعه بازی را کسب خواهند کرده؛ نیز قابلیت تحلیل موقعیت و شناسایی فرصت‌ها و موقعیت‌های بالقوه در تجارت را به‌دست خواهند آورد.

 • • توانایی کار در محیط‌ها، موقعیت‌ها و نقش‌های مختلف را یاد خواهند گرفت؛ به‌علاوه خواهند آموخت که چطور دانش توسعه فرایند و مفاهیم مرتبط با توسعه بازی‌ها و دیگر صنایع ساخت محتوا را به‌طور بهینه به‌کار گیرند.

 • • قابلیت یادگیری مستقل و شناسایی مسائل و ارائه راه‌حل‌های خلاقه و بدیع برای مسائل مرتبط با طراحی را یاد خواهند گرفت.

 هنر در تولید رسانه ی موبایل

دانشجویان در این دوره با فن‌آوری‌ها و عناصر کلیدی ساخت اپلیکیشن‌های موبایل نظیر انیمیشن، ویدیو و ویرایش تصویر آشنا می‌شوند. کلاس‌های این دوره دانشجو-محور، تعاملی، مبتنی بر همکاری و چندزمینه‌ای هستند؛ به‌گونه‌ای که امکان تمرکز بر حوزه‌های مختلفی از ابزارهای توسعه اپلیکیشن‌های آی‌فون گرفته تا ویندوز موبایل برای دانشجویان فراهم است. علاوه بر این، این دوره مهارت‌های عملی دانشجویان برای تصرف موقعیت‌های کاری چون توسعه‌ اپلیکیشن‌های موبایل را پرورش داده و دانش عمومی آن‌ها در کامپیوتر و تجربه برنامه‌نویسی‌شان را ارتقا می‌دهد.

برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های موبایل و تولید محتوای رسانه‌ای برای موبایل حوزه‌ای بسیار جدید و در حال تحول است. همین مساله فرصت‌های شغلی بدیع و منحصربه‌فردی را برای دانش‌آموختگان این رشته نوید می‌دهد؛ فرصت‌های شغلی چون توسعه اپلیکیشین‌های موبایل، طراحی بازی و برنامه‌نویسی اینترنت.

 مرکز آموزش تحصیلات تکمیلی:

کارشناسی ارشد

هنر و طراحی بین المللی معاصر

این دوره مبانی لازم برای گفتمانی جدید با محوریت مفاهیم جهانی در صنایع خلاقه را فراهم می‌سازد. طراحان شاغل به تحصیل در این دوره قادر خواهند بود همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، در زمینه طراحی حرفه‌ای فعال باشند. دروس اصلی این دوره دانشجویان را از طریق انجام تحقیقات شخصی و فعالیت‌های حرفه‌ای در صنعت، با تفکر خلاقه آشنا می‌سازد. دانشجویان در طول تحصیل تشویق خواهند شد تا تکنیک‌ها و متد‌های تازه را فرا گرفته و در خصوص این مهارت‌ها با دیگر مختصصان در یک بستر بین‌المللی بحث و تبادل نظر کنند. آموزه‌های دانش‌آموختگان این دوره به مثابه نیروی محرک صنایع خلاق است که در یک دید کل‌نگر به بهبود، پیشرفت و شکوفایی کسب و کار طراحی خواهد انجامید. این دوره عمدتا بر اساس پروژه‌های شخصی بوده که دانشجویان با تکمیل دوره تحصیلی در محیطی دانشگاهی،‌ قادر به انجام و تداوم آن‌ها در هر زمان و مکانی خواهند بود.

فیلم دیجیتال و تلویزیون(DFTV)

این دوره به منظور آشناسازی دانشجویان با

مهارت‌های تولید و درک مفاهیم مرتبط با تصاویر متحرک برای استفاده در تلویزیون و فیلم دیجیتال – چه برای نیاز فعلی و چه در آینده

تکنیک‌های تحلیل و نقد فیلم، نگارش پروپوزال پروژه و فیلم‌نامه‌نویسی، بودجه‌بندی و برنامه‌ریزی گردش کار

روش‌های تولید، از مفهوم‌سازی گرفته تا ارائه نهایی فیلم

صنایع پخش بین‌المللی

تاریخ سینما از بدو شروع تا امروز

طراحی شده است.

 هدف عمده این دوره تربیت و پرورش نیروهای مستعد و خلاق در صنعت فیلم دیجیتال و تلویزیون، با ارائه تجربیات عملی و مهارت‌های تازه در حوزه‌های فنی و خلاقه محسوب می‌شود.

 ارتباطات

این دوره بر ماهیت و عملکرد ارتباطات (در دو حوزه تبلیغات و روابط عمومی) متمرکز است.

دانشجویان در این دوره با

چشم‌انداز متغیر رسانه که متاثر از توسعه و تحول سریع حوزه فن‌آوری ارتباطات است

  تاثیر رسانه‌ها در رشد اقتصادی، شکوفایی سیاسی، گرایشات سیاسی و قانونی و سیستم‌های فرهنگی و اجتماعی

طرز فکر و فعالیت‌های مدرن به‌طور خاص در چارچوب ارتباطات مبتنی بر کامپیوتر

 تاثیرات محیط‌های اطلاعاتی بر ارتباطات جمعی و جامعه

شیوه‌های عملی کار در محیط‌های حرفه‌ای و با انجام مطالعات موردی از طریق ارتباط با مختصصان سطح بالای صنعت رسانه

آشنا می‌شوند.

تقویت درک نظری و مهارت‌های عملی و حرفه‌ای دانشجویان به منظور برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی و مدیریت استراتژی‌های ارتباطاتی در بسترهای داخلی و بین‌المللی را می‌توان از اهداف دیگر این دوره برشمرد.

 مدیریت پروژه

دانشجویان در این دوره با مهارت‌های خلاقه مدیریت کارآفرینی آشنا خواهند شد که بعدها می‌تواند در فرصت‌های شغلی مدیریتی به‌کارشان بیاید.

 دستاورد‌های آموزشی

دانشجویان در این دوره:

 • مهارت‌های مدیریت پروژه با رویکرد کارآفرینی خلاق در صنایع مختلف را فرا خواهند گرفت.

 • دانش عمیق خود در مدیریت پروژه در حوزه‌های کاربردی چون بازاریابی، مدیریت، حسابداری، امور مالی، منابع انسانی و عملیات را ارائه خواهند داد.

 • قادر خواهند بود قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود برای حل مساله به شیوه‌های خلاقه، مواجهه با موقعیت‌های پیش‌بینی‌نشده و مدیریت عدم قطعیت را پرورش دهند.

 • توانایی تفکر استراتژیک خود را ارتقا داده و قابلیت راهبری، مدیریت، ایجاد انگیزه و مدیریت پروژه یک تیم را کسب کنند.

 • مهارت‌های سازمانی برای پیاده‌سازی موثر سیاست‌های پروژه‌ای در بستر سازمان را به‌کار گیرند.

 • ملاحظاتی چون مسوولیت‌های اجتماعی و اصول قانونی و اخلاقی را در فرایند مدیریت پروژه در نظر گیرند.

  علوم  در شبکه های کامپیوتری

این دوره با هدف ارائه درکی عمیق از فن‌آوری‌های نوین روز و آینده در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و نیز آموزش طراحی، تحلیل و راه‌اندازی شبکه‌ در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف طراحی شده است.

دستاوردهای آموزشی

در پایان این دوره دانش‌آموختگان قادر خواهند بود تا:

 • دانش و درک خود از اصول، مفاهیم، مبانی و تئوری‌های مرتبط با فن‌آوری اطلاعات را ارائه دهند.

 • اصول نظری فن‌آوری و کارآفرینی را در زمینه‌های مرتبط به‌کار گیرند.

 • در حوزه سیستم‌های هوشمند تجاری و نیز نقش آن‌ها در پیشی گرفتن شرکت‌ها از رقبا به درکی عمیق دست پیدا کنند.

 • راه‌‌حل‌های فن‌آوری را یک‌پارچه کنند.

 • فن‌آوری‌های مرتبط را به‌کار گرفته و مهارت‌های تفکر خلاقه و تحلیلی خود در شیوه‌های حل مساله را ارائه دهند.

 • مهارت‌ها و اصول یادگیری مستمر در محیط‌های تحصیلی و کار را به‌کار گیرند.

 • با مشتری، همکار، مدیر و در سطحی وسیع‌تر با جامعه ارتباط برقرار کنند.

 • مهارت‌های کار گروهی، شخصی و اجتماعی خود را به‌کار گیرند.

 • دید وسیع تجاری و واقع‌گرایانه خود را در محیط کار و فعالیت‌های روزمره به اجرا درآورده و مهارت‌های مدیریتی و کار‌آفرینی خود را نشان دهند.

علوم در مهندسی نرم افزار

این دوره با تمرکز بر مفاهیم و متدولوژی‌های نوین مهندسی نرم‌افزار، تخصص و مهارت توسعه‌دهندگان سیستم‌های علمی، فنی و تجاری پیشرفته را در توسعه سیستم‌های نرم‌افزاری و پژوهش‌های کاربردی ارتقا می‌دهد.

دستاوردهای آموزشی

در پایان این دوره دانش‌آموختگان قادر خواهند بود

 • دانش و درک خود از اصول، مفاهیم، مبانی و تئوری‌های مرتبط با فن‌آوری اطلاعات را ارائه دهند.

 • اصول نظری فن‌آوری و کارآفرینی را در زمینه‌های مرتبط به‌کار گیرند.

 • در حوزه سیستم‌های هوشمند تجاری و نیز نقش این سیستم‌ها در پیشی گرفتن شرکت‌ها از رقبا به درکی عمیق دست پیدا کنند.

 • راه‌‌حل‌های فن‌آوری را یکپارچه کنند.

 • فن‌آوری‌های مرتبط را به‌کار گرفته و مهارت‌های تفکر خلاقه و تحلیلی خود در شیوه‌های حل مساله را ارائه دهند.

 • مهارت‌ها و اصول یادگیری مستمر در محیط‌های تحصیلی و حرفه‌ای را به‌کار گیرند.

 • با مشتری، همکار، مدیر و در سطحی وسیع‌تر با جامعه ارتباط برقرار کنند.

 • مهارت‌های کار گروهی، شخصی و اجتماعی خود را به‌کار گیرند.

 • دید وسیع تجاری و واقع‌گرایانه خود را در محیط کار و فعالیت‌های روزمره به اجرا درآورده و مهارت‌های مدیریتی و کار‌آفرینی خود را نشان دهند.

علوم در مدیریت نرم افزار

این دوره آموزشی مهم‌ترین و کاربردی‌ترین دانش موجود در زمینه مهندسی نرم‌افزار و مدیریت نرم‌افزار را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. تاکید بر آموزه‌های فنی و تجاری به‌طور توامان، دانش‌آموختگان این دوره را قادر خواهد ساخت تا به‌طور سیستماتیک موقعیت‌های تجاری را تحلیل کرده و در جهت اهداف کلی سازمان، استراتژی‌های توسعه نرم‌افزار ارائه داده و حرکت سازمان جهت پیاده‌سازی این استراتژی‌ها را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

 اهداف

هدف این دوره آماده‌سازی شاغلان در صنعت و نیز دانشگاهیان با مهارت و دانش پیشرفته در زمینه مدیریت نرم‌افزار است. از میان اهداف کلی این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آماده‌سازی دانش‌آموختگانی برخوردار از دانش و مهارت اساسی در زمینه طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار در راستای اهداف کلی سازمان و سهام‌داران

 • آموزش مدیریت توسعه نرم‌افزار در کلیه مراحل چرخه عمر و شناسایی منابع لازم برای انجام یک پروژه

 • آموزش اصول نظری پیشرفته و متدهای علمی جهت ارائه راه‌حل‌های موثر برای مسائل عملی و ارزیابی راه‌حل‌ها

 • پرورش مهارت‌های موثر ارتباطی در غالب‌های نوشتاری و گفتاری

 • آموزش دانشجویان برای ارائه، طراحی، ساخت، تست، تحلیل و تحویل راه‌حل‌های کامپیوتری مطابق با استانداردهای کامپیوتری و موانع عملی در یک پروژه

 • آموزش قابلیت‌های یادگیری مستمر به دانشجویان

 • آموزش توانایی‌های پژوهش تحت نظارت

 • آشناسازی دانشجویان با مسوولیت‌های حرفه‌ای و اخلاقی و نیز درک تاثیرات بالقوه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، قانونی و محیطی در راه‌حل‌های کامپیوتری پیشنهادی

 • آشناسازی دانشجویان با درک و تحلیل پروژه‌های شکست‌خورده و تحقیق برای یافتن ریشه‌های شکست

دستاوردهای آموزشی

در پایان این دوره دانش‌آموختگان مهارت‌های زیر را کسب خواهند کرد:

 • به‌کارگیری و یکپارچه‌سازی دانش مرتبط با مسائل پژوهشی روز از طریق ارائه پیشنهاد در سطوح پیشرفته تجاری، مالی و سیستم‌های اطلاعاتی به کارشناسان متخصص در حوزه مطالعاتی این دوره

 • استفاده از داده‌ها و فاکت‌ها در کنار تفکر و منطق فرایندگرا به‌منظور تضمین انطباق شیوه مدیریتی نرم‌افزار با ملزومات سازمانی، مالی، بازار و فنی

 • ارزیابی و تحلیل راه‌حل‌های ICT با توجه به ملاحظاتی چون کابردی و کارآمد بودن آن‌ها

 • توانایی یک‌پارچه‌سازی متدهای بخش‌های مختلف سازمانی، مدیریتی، سیستم‌های اطلاعاتی و فن‌آوری ارتباطات جهت تحلیل بازدهی

 • به‌کارگیری تکنیک‌های پژوهشی نوین جهت کسب، توسعه، ساخت و تفسیر دانش در حوزه ICT

 • توانایی‌های موثر ارتباطی در کار گروهی

 • توانایی آماده‌سازی، انتشار و ارائه محتوای فنی برای دامنه گسترده‌ای از مخاطبان

 • ارائه رفتار حرفه‌ای و اخلاقی مطابق با اصول و مسوولیت‌های اخلاقی

 MBAارتباطات و مدیریت روابط عمومی

دانشجویان در این دوره با

مفاهیم و اصول مدیریتی نظیر استراتژی‌ها، مهارت‌ها و فعالیت‌ها و نیز نقش ارتباطات و روابط عمومی در سازمان‌ها

 تاریخ توسعه، ابعاد نظری و کاربردهای عملی فرایندهای مدیریتی را فرا خواهند گرفت.

 دوراهی‌های اخلاقی-حرفه‌ای که معمولا مدیران با آن مواجه می‌شوند

مسوولیت‌های اجتماعی یک تجارت به‌طور خاص در بعد مدیریت ریسک و مدیریت بحران

 آشنا خواهند شد.

امروزه متخصصان روابط عمومی نقش قابل توجهی در تحقق اهداف و آرمان‌های سازمان‌های بزرگ ایفا می‌کنند. هدف این دوره افزایش آگاهی و تخصص دانشجویانی‌ست که دوره کارشناسی رشته‌های مرتبط را به اتمام رسانده‌اند؛ به‌گونه‌ای که با دانش عمیق‌تری در اصول و وجوه پژوهشی در حوزه‌های ارتباطات و روابط عمومی آشنا شوند.

MBA امور مالی و بانکداری

این دوره دانشجویان را با دانشی عمیق در زمینه مدیریت مالی و مهارت‌های پیشرفته ارزیابی ریسک‌های مالی آشنا می‌کند؛ به‌گونه‌ای که دانش‌آموختگان توانایی لازم برای مدیریت مالی بهینه یک سازمان را کسب خواهند کرد. دانشجویان در این دوره با مدیریت پورت‌فولیو، امور مالی بین‌المللی، بازارهای مالی، تحلیل مالی سازمان و‌ فرایندهای تصمیم‌سازی آشنا شده و یاد خواهند گرفت که چطور تئوری‌های مالی را در فرایندهای تصمیم‌سازی واقعی به‌کار گیرند.

MBA مدیریت عمومی

این دوره دانشجویان را با مهارت‌های خلاقه در کارآفرینی آشنا می‌کند؛ مهارت‌هایی که در محیط کار و در فعالیت‌های مدیریتی می‌توانند به‌کار گرفته شوند. علاوه بر این دانشجویان با ابزارهای مدیریتی متنوعی آشنا خواهند شد که آن‌ها را در محیط‌های رقابتی و حرفه‌ای یاری خواهد کرد.

دستاوردهای آموزشی

در پایان این دوره دانش‌آموختگان قادر خواهد بود تا نظریه‌های مبتنی بر دانش، ابزارها، مهارت‌ها و پژوهش‌های مرتبط با کسب‌و‌کار و نیز شیوه استفاده از این مهارت‌ها در حل مسائل و استفاده از فرصت‌های محیط‌های تجاری را به‌کار گیرند. فارغ‌التحصیلان این دوره با فراگیری شیوه تفکر خلاقانه، در عین پایبندی به ارزش‌ها و رفتارهای اخلاقی – با نگرشی به تاثیرات تجارت بر جامعه و مسوولیت مدیر به عنوان عضوی از جامعه کسب‌و‌کار و نیز نقش شهروندی آن در اجتماع – به ارائه راه‌حل‌های بدیع و خلاقه برای حل مسائل تجاری خواهند پرداخت.

MBAمدیریت منابع انسانی

دانشجویان مفاهیم و مهارت‌های توزیع موثر منابع انسانی در درون سازمان را فرا می‌‌گیرند. مواد درسی این دوره شامل آموزش و توسعه، برنامه‌ریزی راهبردی کارمندان، قانون کار و اشتغال، مدیریت تغییرات سازمانی، حقوق و مزایا، رهبری و تیم‌سازی است.

به علاوه، دانشجویان آن دسته از مسائل مربوط به منابع انسانی متاثر از فن‌آوری و محیط تجاری بین‌المللی را فرا می‌گیرند. آن‌ها همچنین یاد می‌گیرند که چگونه به عنوان یک مدیر منابع انسانی یا مسوول پرسنلی در یک سازمان تجاری یا دولتی ایفای نقش نمایند به‌گونه‌ای که به افزایش کارآیی و بازدهی کارکنان کمک کنند.

این مساله همچنین به دانشجویان کمک می کند تا آگاهی بیشتری از چالش‌های موجود در تجارت جهانی داشته باشند. دانشجویان این دوره همچنین قادر خواهند بود تا ابزارها، توانایی‌ها و طرز تفکری دوراندیش در جهت پاسخگویی به این چالش‌ها به‌کارگیرند.

MBAمدیریت توریسم و گردشگری

این دوره ترکیبی است از مواد درسی دوره MBA عمومی با تمرکز بر حوزه مدیریت توریسم و تفریحات. دانش‌آموختگان این دوره مهارت و قابلیت‌های لازم برای فرصت‌های شغلی مدیریتی در صنعت توریسم و گردشگری را فرا می‌گیرند. هدف این دوره ارائه و انتقال دانش تخصصی، مهارت‌ها و روش‌هایی در سطح آکادمیک در عین نزدیکی به فعالیت‌های عملی است. این دوره به‌نحوی طراحی شده تا مهارت‌های تخصصی را با تجارب تحلیلی و نظری پیوند زده و دانشجویان را برای مدیریت چالش‌های عملی در محیط‌های حرفه‌ای در صنایع تفریحی و گردشگری در سطحی جهانی آماده سازد. این دوره با همکاری نزدیک بین سازمان‌های تجاری و صنعت گردشگری و توریسم تنظیم شده است.

MBAمدیریت مالتی مدیا

دانشجویان در این دوره با دانش مدیریتی پایه و فن‌آوری‌های نوین در ابعادی وسیع‌تر از حوزه تخصصی و تحصیلی‌شان آشنا می‌شوند. در طی این دوره دانشجویان وجوه خلاقه طراحی مالتی‌مدیا، تولید و مدیریت پروژه را فرا خواهند گرفت. این دوره برای دانشجویانی با پیش‌زمینه‌ها و تجارب مختلف که علاقمند به کسب دانش و مهارت بیشتر در حوزه مالتی‌مدیا، طراحی وب و تولید هستند – بدون تاکید بر وجوه فن‌آوری – در نظر گرفته شده است. دانشجویان این دوره با طراحی و تخصص‌های ضروری در رسانه‌های دیجیتال و نیز مبانی پایه‌ای تولید مالتی‌مدیا آشنا خواهند شد. دانش‌آموختگان این دوره در حوزه‌های طراحی و توسعه وب و مالتی‌مدیا، صنایع رسانه دیجیتال، مشاوره، آموزش و پژوهش مشغول به‌کار خواهند شد.

MBA مدیریت پروژه

دانشجویان در این دوره با مهارت‌های خلاقه مدیریت کارآفرینی آشنا خواهند شد که بعدها می‌تواند در فرصت‌های شغلی مدیریتی به‌کارشان بیاید.

 دستاورد‌های آموزشی

دانشجویان در این دوره:

 • مهارت‌های مدیریت پروژه با رویکرد کارآفرینی خلاق در صنایع مختلف را فرا خواهند گرفت.

 • دانش عمیق خود در مدیریت پروژه در حوزه‌های کاربردی چون بازاریابی، مدیریت، حسابداری، امور مالی، منابع انسانی و عملیات را ارائه خواهند داد.

 • قادر خواهند بود قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود برای حل مساله به شیوه‌های خلاقه، مواجهه با موقعیت‌های پیش‌بینی‌نشده و مدیریت عدم قطعیت را پرورش دهند.

 • توانایی تفکر استراتژیک خود را ارتقا داده و قابلیت راهبری، مدیریت، ایجاد انگیزه و مدیریت پروژه یک تیم را کسب کنند.

 • مهارت‌های سازمانی برای پیاده‌سازی موثر سیاست‌های پروژه‌ای در بستر سازمان را به‌کار گیرند.

 • ملاحظاتی چون مسوولیت‌های اجتماعی و اصول قانونی و اخلاقی را در فرایند مدیریت پروژه در نظر گیرند.

 MBA مدیریت ورزشی

این دورهدانش‌آموختگان رشته‌های غیرتجاری که در موقعیت‌های شغلی مدیریتی قرار دارند و یا آن دسته از افرادی که علاقمند به چنین موقعیت‌های شغلی هستند را با دانش‌ و مهارت‌های نوین در حوزه‌های مسوولیتی‌شان آشنا می‌کند. دانشجویان در این دوره با دانش مدیریتی پایه و فن‌آوری‌های نوین در ابعادی وسیع‌تر از حوزه تخصصی و تحصیلی‌شان آشنا می‌شوند.

دانش‌آموختگان این رشته پس از پایان تحصیل می‌توانند در یکی از زمینه‌های زیر مشغول به‌کار شوند:

توسعه و مدیریت ورزش، مدیریت رویدادهای ورزشی، ورزش‌های توریستی، میزبانی ورزش‌های گروهی، سلامت و تناسب اندام، بازاریابی خدمات ورزشی و تولیدات و تحصیلات

دکترا

DBA (دکترای مدیریت بازرگانی)

دانش‌آموختگان این رشته حائز مدرک دکترا خواهند بود؛ مدیرانی قابل که توانایی‌هایی چون راهبری استراتژی‌های پایدار سازمان را خواهند داشت و علاوه بر آن قادر خواهند بود تا ارزش‌های اخلاقی را در فعالیت‌های تجاری خود حفظ کرده و تغییرات در محیط‌های تجاری در حال دگرگونی را مدیریت کنند. مهارت‌های پیشرفته در آموزش، پژوهش، مدیریت، کارآفرینی و دانش استراتژیک در تجارت به دانشجویان این دوره آموزش داده خواهد شد. فارغ‌التحصیلان این دوره قادر خواهند بود با بررسی سازمان‌های رسمی، نقاط قوت و ضعف آن‌ها و همچنین فرصت‌ها و تهدید‌های موجود را شناسایی کرده و از این یافته‌ها برای اتخاذ تصمیمات مهم تجاری و اقتصادی و نیز ارائه طرح‌ها و پیشنهادات سازمانی بهره جویند.

دستاوردهای آموزشی

از دست‌آوردهای این دوره آموزشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • • درک، توضیح و به‌کارگیری روش‌های پژوهشی کیفی و کمی در تحقیقات برای حل مسائل مدیریتی کسب و کار

 • طراحی سوالات پژوهشی که می‌توانند به‌طور تجربی و در راستای روش‌های علوم اجتماعی به‌کارگرفته شوند

 • ارائه درکی از دانش روز در زمینه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان

 • ارائه قابلیت‌های تفکر مستقل و خلاقه

 • توانایی ارائه دانش تازه و کاربردی در حوزه‌های خاص تجارت در زمینه‌ فعالیت‌های سازمان متبوعه و نیز در راستای اهداف شغلی شخصی؛ با هدف بهبود قابلیت‌های مدیریت و راهبری موثر سازمان‌ها در محیط‌های تجاری به‌سرعت در حال تغییر

 • توانایی ارزیابی و انتخاب راه‌حل‌های خلاقه برای مسائل و فرصت‌های تجاری

 • به‌کارگیری دانش نظری در مسائل تجاری مدرن

 • انجام بهینه فعالیت‌های سازمانی و نوین در پرتو نظریه‌های مرتبط

 • توانایی ارزیابی مطالعات پژوهشی به‌منظور بررسی میزان کیفیت و کاربردی بودن‌‌شان در مدیریت موثر و بهینه مسائل مدیریتی تجاری

 • مدیریت مسائل رفتاری، سیاستی و استراتژیک با هدف بهبود بازدهی سازمان

 • شناسایی، تحلیل و ارزیابی تاثیرات محیطی داخلی و خارجی بر سازمان، به‌منظور ارائه و توسعه برنامه‌های استراتژیک برای مدیریت تغییرات و توسعه سازمان

 • توانایی نگارش گزارش‌های عالی و مهارت‌های مرتبط با سازمان‌های تجاری

 • استفاده بهینه و مستقیم از تجارب تحصیلی و آموزشی در محیط کار

 صنایع خلاق و فعالیت های هنری

هدف این دوره آموزشی تربیت نیروهایی است در صنایع خلاق از هنرهای زیبا گرفته تا تخصص‌های مرتبط با طراحی کاربردی. دانش‌آموختگان این دوره یاد می‌گیرند که چطور از دانش تخصصی خود در توسعه پژوهش‌های کاربردی در صنایع خلاقه و محیط‌های دانشگاهی بهترین بهره را ببرند.

دستاوردهای آموزشی

از دست‌آوردهای این دوره آموزشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به‌کارگیری متدهای پژوهشی کیفی و کمی کاربردی در تحقیقات رسانه‌ای، هنری و طراحی به‌منظور حل مسائل مدرن و ارائه راه‌حل‌های بدیع در محیط‌های دانشگاهی و صنایع خلاقه

 • به‌کارگیری دانش نظری و متدهای عملیاتی در فعالیت‌های خلاقه، تحقیقات و صنعت

 • طراحی سوالات پژوهشی که می‌توانند به‌طور تجربی و در راستای متدهای علومی به‌کارگرفته شوند

 • ارائه درکی از دانش روز در زمینه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان

 • ارائه قابلیت‌های تفکر مستقل و خلاقه

 • توانایی ارائه دانش تازه و کاربردی در حوزه‌های رسانه، هنر و طراحی در زمینه‌ فعالیت‌های سازمان متبوعه و نیز در راستای اهداف شغلی شخصی؛ با هدف ارتقای فهم صنایع خلاقه و فعالیت‌های هنری در محیط‌های به‌سرعت در حال تغییر

 • توانایی ارزیابی و انتخاب راه‌حل‌های خلاقه برای مسائل و فرصت‌های تجاری

 • انجام بهینه فعالیت‌های سازمانی و نوین در پرتو نظریه‌های مرتبط

 • توانایی ارزیابی پژوهش‌های هنری و طراحی به‌منظور بررسی میزان کیفیت و کاربردی بودن‌‌شان در بهبود کارایی صنایع خلاقه

 • توانایی ایجاد فعالیت‌های هنری در بستری جهانی از رسانه‌های مدرن، هنر و صنایع طراحی

 • توانایی نگارش گزارش‌های عالی و مهارت‌های مرتبط با سازمان‌های تجاری

 • استفاده بهینه و مستقیم از تجارب تحصیلی و آموزشی در محیط کار

 سیستم های اطلاعاتی

 این دوره دانشجویان دکترا را با دانش نظری و مهارت‌های متدولوژیک آشنا کرده، آن‌ها را به پژوهشگرانی موثر و قابل تبدیل می‌کند. دانشجویان این دوره با حضور در کلاس‌های درس و سمینارهای تحقیقاتی، با مسائل مرتبط با این حوزه آشنا شده و طراحی، استفاده و کاربرد سیستم‌‌ها و فن‌آوری‌های اطلاعاتی به‌منظور حل مسائل تجاری را فرا می‌گیرند.

اهداف

اهداف این دوره عبار‌ت‌اند از:

  آشناسازی دانشجویان با دانش پایه درخصوص جنبه‌های مختلف سیستم‌های اطلاعاتی

  تربیت و آموزش دانش‌پژوهانی حرفه‌ای‌ در زمینه‌های تدریس، تحقیقات، مدیریت، مشاوره و استراتژی‌های لازم در دانش و مهارت‌های لازم در هدایت و مدیریت سازمان‌ها

  ارائه مهارت و تخصص لازم برای تبدیل دانشجویان به مدرسانی حرفه‌ای و متخصص در زمینه سیستم‌های اطلاعاتی

  تمرکز بر مهارت‌های تحقیقاتی در زمینه سیستم‌های اطلاعاتی‌ چه در سطح تئوری و چه در سطح عملی‌

  تربیت دانش‌آموختگانی مختصص در حیطه رهبری و اداره تغییرات. فارغ‌التحصیلان این رشته قادر خواهند بود با بررسی سازمان‌های رسمی، توانایی‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای را شناسایی و با مطالعه و تحلیل آن‌ها، ارزیابی‌ها و پیشنهادات دقیق ارائه دهند.

  تواناییزنده و پویا نگاه داشتن سازمان با بهره‌گیری از مهارت بالا و تجربه غنی متخصصان در رفع مشکلات سازمان

  تقویت قابلیت‌ها و مهارت‌های فردی دانشجویان به‌گونه‌ای که آن‌ها را به نیروهای موثرتری به‌عنوان دست‌اندرکار، مدرس و یا مدیر تبدیل می‌کند.

  فراهم آوردن تجربه‌ آموزشی و علمی به‌منظور پاسخ‌گویی به تغییرات سریع فنی، سازمانی و عمومی که شاکله‌ی سازمان‌های مدرن امروزی هستند.

  حرکت در راستای اهداف و برنامه‌های کشوری در جهت تربیت و آموزش مدیران و متخصصانی در رده دکترا

  فراهم آوردن فرصت تحقیقاتی و مطالعاتی در جنبه‌های خاص سیستم‌های اطلاعاتی

  بهبود فعالیت‌‌های حرفه‌ای از طریق به‌کارگیری و استفاده از پژوهش‌ها و متدولوژی‌های موردی در حل مسائل و موارد مرتبط با سیستم‌های اطلاعاتی

دستاوردهای آموزشی

از دست‌آوردهای این دوره آموزشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  درک، توضیح و به‌کارگیری روش‌های پژوهشی کیفی و کمی در تحقیقات برای حل مسائل مرتبط با سیستم‌های اطلاعاتی

  طراحی سوالات پژوهشی که می‌توانند به‌طور تجربی و در راستای متدهای علوم اجتماعی به‌کارگرفته شوند

  ارائه درکی از دانش روز در زمینه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان

  ارائه قابلیت‌های تفکر مستقل و خلاقه

  توانایی ارائه دانش تازه و کاربردی در حوزه‌های خاص سیستم‌های اطلاعاتی در زمینه‌ فعالیت‌های سازمان متبوعه و نیز در راستای اهداف شغلی شخصی؛ با هدف بهبود قابلیت‌های مدیریت و راهبری موثر سازمان‌ها در محیط‌های تجاری به‌سرعت در حال تغییر

  توانایی ارزیابی و انتخاب راه‌حل‌های خلاقه برای مسائل و فرصت‌های مدیریتی

  به‌کارگیری دانش نظری در مسائل تجاری مدرن

  انجام بهینه فعالیت‌های سازمانی و نوین در پرتو تئوری‌های مرتبط

  توانایی ارزیابی مطالعات پژوهشی در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی به‌منظور بررسی میزان کیفیت و کاربردی بودن‌‌شان در مدیریت موثر و بهینه مسائل مدیریتی تجاری

  مدیریت مسائل رفتاری، سیاستی و استراتژیک با هدف بهبود بازدهی سازمان

  شناسایی، تحلیل و ارزیابی تاثیرات محیطی داخلی و خارجی بر سازمان، به‌منظور ارائه و توسعه برنامه‌های استراتژیک برای مدیریت تغییرات و توسعه سازمان

  توانایی نگارش گزارش‌های عالی و مهارت‌های مرتبط با سازمان‌های تجاری

این دوره برای چه کسانی در نظر گرفته شده است؟

  محققان و پژوهشگران در صنعت سیستم‌های اطلاعاتی‌

  کار‌آفرینان در صنعت سیستم‌های اطلاعاتی‌

  مدیران سیستم‌های اطلاعاتی‌

  مشاوران سیستم‌های اطلاعاتی‌

دکترای مدیریت

هدف از این دوره آموزشی تربیت افرادی با درجه دکترای تخصصی در رشته مدیریت است که از دانش و مهارت‌های پیشرفته در زمینه فرآیندهای مدیریتی و فعالیت‌های پژوهشی برخوردار باشند.

اهداف

هدف این دوره تربیت و آموزش متخصصان صنعتی و افراد دانشگاهی‌ است که از دانش و مهارت پیشرفته در زمینه مدیریت کسب و کار برخوردار باشند. از جمله اهداف اصلی دوره دکترای تخصصی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  تحقق اهداف کشوری در جهت تربیت متخصصان مدیریت با مدارج دکترا

  تربیت نیروهایی در سطح دکترا که از مهارت‌های پیشرفته در زمینه تدریس، آموزش، امور پژوهشی، مدیریت، کارآفرینی و نیز دانش استراتژیک جهت هدایت و راهبری خلاقه سازمان‌های امروزی برخوردار باشند.

  ارائه دانش فراگیر در حوزه‌های مدیریتی نظیر بازاریابی، حسابداری، امور مالی، سیستم‌های اطلاعاتی، منابع انسانی و عملیات

  تربیت افرادی در سطح دکترا با توانایی راهبری خلاقه و مدیریت تغییرات در بازاریابی، حسابداری، امور مالی، سیستم‌های اطلاعاتی، منابع و عملیات انسانی

  بهبود فعالیت‌های حرفه‌ای از طریق به‌کارگیری پژوهش‌ها و مطالعات موردی در بازاریابی، حسابداری، امور مالی، سیستم‌های اطلاعاتی، منابع و عملیات انسانی

دستاوردهای آموزشی

از دست‌آوردهای این دوره آموزشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درک، توضیح و به‌کارگیری روش‌های پژوهشی کیفی و کمی در تحقیقات برای حل مسائل مرتبط با مدیریت

 • طراحی سوالات پژوهشی که می‌توانند به‌طور تجربی و در راستای متدهای علمی به‌کارگرفته شوند

 • ارائه درکی از دانش روز در زمینه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی دانشجویان

 • ارائه قابلیت‌های تفکر مستقل و خلاقه

 • توانایی ارائه دانش تازه و کاربردی در حوزه‌های خاص مدیریتی در زمینه‌ فعالیت‌های سازمان متبوعه و نیز در راستای اهداف شغلی شخصی؛ با هدف بهبود قابلیت‌های مدیریت و راهبری موثر سازمان‌ها در محیط‌های تجاری به‌سرعت در حال تغییر

 • توانایی ارزیابی و انتخاب راه‌حل‌های خلاقه برای مسائل و فرصت‌های مدیریتی

 • به‌کارگیری دانش نظری در مسائل تجاری مدرن

 • انجام بهینه فعالیت‌های سازمانی و نوین در پرتو تئوری‌های مرتبط

 • توانایی ارزیابی مطالعات پژوهشی در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی به‌منظور بررسی میزان کیفیت و کاربردی بودن‌‌شان در مدیریت موثر و بهینه مسائل مدیریتی تجاری

 • مدیریت مسائل رفتاری، سیاستی و استراتژیک با هدف بهبود بازدهی سازمان

 • شناسایی، تحلیل و ارزیابی تاثیرات محیطی داخلی و خارجی بر سازمان، به‌منظور ارائه و توسعه برنامه‌های استراتژیک برای مدیریت تغییرات و توسعه سازمان

 • توانایی نگارش گزارش‌های عالی و مهارت‌های مرتبط با سازمان‌های تجاری

 دوره تکمیلی در آموزش

هدف این دوره آموزشی نهادینه کردن ارزش‌های اخلاقی و نگرش صحیح در جهت توسعه حرفه‌ای و راهبری در زمینه آموزش جهت پیشرفت پایدار اجتماعی و ملی است. این دوره برای مرتبط ساختن فرایند تدریس-یادگیری با فلسفه تدریس در هر موسسه آموزشی و استفاده از ICT در فرایند تدریس-یادگیری طراحی شده است. استادان و مدرسان دانشگاه باید از خلاق بودن و جذاب بودن محتوای آموزشی برای دانشجویان اطمینان حاصل کنند. پرورش مهارت‌های تدریس برای مدرسانی که نخستین سمت‌های آموزشی خود را برعهده گرفته‌اند و تمرکز بر تقویت بهینه استانداردهای آموزشی برای دانشگاهیان امری بسیار ضروری است. با اخذ این گواهی‌نامه تحصیلات تکمیلی در آموزش، فرصت‌های حرفه‌ای و شغلی برای مدرسان و استادان دانشگاه همواره پیش روی آن‌ها خواهد بود. دانش‌آموختگان این دوره با مهارت‌های تدریس و انتقال دانش به‌خوبی آشنا خواهند شد؛ که این در نهایت به ارتقای سطح آموزشی دانشجویان منجر خواهد شد.

در پایان این دوره دانشجویان:

 • قادر خواهند بود مهارت‌های آموزشی خود را به عنوان مدرس به نحو سازنده‌ای به‌کار گیرند.

 • از دانش کافی برای دستیابی به بالاترین استانداردهای کارایی برخوردار خواهند بود.

 • برای ادامه فراگیری مهارت‌های تدریس انگیزه خواهند داشت.

 • نحوه انتقال مفاهیم و تدریس آن‌ها کیفیت بالاتری خواهد داشت.

 • از دانش لازم برای اعمال فرآیندهای تدریس و یادگیری بر اساس مبانی تئوری و عملی برخوردار خواهند بود.

 • از دانش و مهارت در زمینه ICTبرای به‌کارگیری ICT در تدریس/سخنرانی علمی برخوردار خواهند بود.

 • دارای توانایی درک شیوه‌های حل مساله خواهند بود.

 • به سرمایه‌های انسانی ارزشمندی بدل خواهند شد که از توانایی تطبیق دانش آینده با مفهوم یادگیری دائمی برخوردارند.

 • متعهد به ارزش‌های اخلاقی و برخوردار از ذهنیت صحیح جهت توسعه حرفه‌‌ای و مدیریتی در زمینه آموزش برای تداوم بخشیدن به توسعه اجتماعی و ملی خواهند بود.

 • دارای توانایی ارتباطات و کارهای گروهی به منظور دستیابی به سطح بالاتری از آموزش خواهند بود.

 • برخوردار از مهارت و دانش لازم برای پر کردن شکاف میان نیازهای صنعت و محیط دانشگاه خواهند بود.

 • خواهند آموخت که چطور برای دانشجویان از فرهنگ‌ها، پیشینه‌ها، ملیت‌ها و زبان‌های مختلف ارزش و احترام قائل باشند.

 آکادمی طراحی سبک زندگی بین المللی لیمکوکوینگ:

کاردانی حرفه ای طراحی مو

مهارت‌ها و استعدادهای خود را برای ارائه طراحی‌های غنی و حرفه‌ای تقویت کنید. پیش از آن باید خود را به دنیای مد معرفی‌ کنید. در لیم‌کوک‌‌وینگ دوره‌هایی‌ برای بالابردن استعدادهای شما با کمترین هزینه و بهترین شرایط ارائه شده است. در پایان این دوره شما به فردی با قابلیت‌های بالا و همچنین با اعتماد به نفس قوی و مهارت‌های گفتاری حرفه‌ای تبدیل خواهید شد.

در مرحله ی اول دانشجو سطحی از دانش مربوط به خدمات و مهارت‌های پیرایش مانند لصول کوتاه کردن،اصول رنگ،مراقبت و درمان مو اصول فر،تنظیم و مرتب کردن مو و ایمنی و سلامت شغلی را یاد خواهد گرفت.

بعد از اتمام مرحله ی دوم دوره شما به یک آرایشگر کارآمد تبدیل می‌شوید و می‌توانید دوره خود را تا سطح پیشرفته، برای یادگیری بیشتر و کار در یک محیط حرفه‌ای ادامه دهید.کوتاهی،رنگ،مدل های مد،فر،شینیون،صاف و اصول آرایش مهارت هاییست که در پایان این دوره کسب خواهید کرد.

لازم به ذکر است که زبان انگلیسی نیز تحت عنوان مهارت های انگلیسی در هر 2 مرحله آموزش داده میشود.

آکادمی طراحی صدا و موسیقی لیمکوکوینگ:

کاردانی حرفه ای فن آوری صدا و موسیقی

فارغ‌التحصیلان این رشته برای ورود مستقیم به بازار حرفه‌ای کار آماده خواهند شد.دانشجویان در شروع تحصیل ابتدا مقدماتی از صوت و اصول شنوایی انسان و آموزش شنوایی،ابزار صوتی، آموزش موسیقی و آهنگ سازی و تنظیم خواهند آموخت وسپس  در سال دوم برنامه نویسی،بداهه نوازی آواز،روابط عمومی،کسب و کار موسیقی و قانون،منیریت شغلی و تصویر برداری دیجیتال را فرا خواهند گرفت.

خانه بین المللی زبان

خانه زبان با ۱۲۴ شعبه در ۳۸ کشور جهان یکی از پیشروترین موسسات آموزش زبان محسوب می‌شود. خانه زبان مالزی یکی از شعب موسسه خانه زبان جهانی است که مرکز آن در لندن است. این مرکز (IH) از سال ۱۹۹۸برای ارائه‌ خدمات آموزشی زبان انگلیسی به دانشجویان دانشگاه لیم‌کوک‌وینگ، همکاری خود را با سیستم آموزشی این دانشگاه آغاز کرده است.

موسسه بین‌المللی خانه زبان در ساله ۱۹۵۳ با هدف آموزش زبان انگلیسی شروع به کار کرد. استانداردهای جهانی به‌واسطه فعالیت بین‌المللی این شبکه آموزشی همواره در سطح بالای کیفی قرار داشته و به‌طور مرتب تحت ارزیابی‌های کنترل کیفی قرار می‌گیرد. دروس این دوره توسط مدرسان زبده و متخصص زبان از سراسر دنیا آموزش داده می‌شود تا تجربه آموزشی جامعی را برای زبان‌آموزان فراهم آورد.

در خانه زبان ما معتقدیم که هر دانشجو و هر کلاس با یکدیگر متفاوت‌اند. لذا دوره‌های ما منعکس‌کننده‌ی علایق و ترجیحات گروه زبان‌آموزان است. هدف شما از یادگیری زبان به قصد ورود به بازار کار باشد، یا تحصیل و یا صرفا جهت مقاصد شخصی، ما اطمینان داریم که دوره‌ای کاملا مطابق با نیازهای شما به شما ارائه خواهیم داد.

 دوره‌های پیشنهادی

 • دوره فشرده

 • انگلیسی برای اهداف آکادمیک

 • انگلیسی‌ تجاری

 • انگلیسی هتلداری

 • IELTS

 • TOEFL

 • برنامه‌های یادگیری در منزل

 • مهارت‌های ارائه

 • مهارت‌های نوشتاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *