این گواهینامه ها معمولا پس از اتمام دوره آموزشی در ایران دارای ۳ ساعت دوره آموزشی آنلاین نیز می باشند سپس متقاضی باید حدود ۱۵ سوال را به صورت آنلاین جواب بدهد و پس ازآن مدرک به وی تعلق می گیرد.مدارک همگی دارای کد پیگیری در سایت دانشگاه بوده و متقاضی پس از دریافت Certificate می تواند صحت مدرک خود را در سایت دانشگاه خارجی چک نماید . این مدارک را میتوان از دانشگاه های  FEDERATION استرالیا ،دانشگاه SMC سویس ،دانشگاه SABI فرانسه و یا LGS انگلستان  و یا SWSU روسیه ارایه نمود .

هزینه تقریبی صدور این مدارک از دانشگاه های ذکر شده به شرح زیر می باشد. بدیهیست متقاضیانی که چند مدرک را با هم درخواست نمایند شامل تخفیف خواهند گردید .

قیمت مدرکSMC سویس 400 دلار

قیمت مدرک FEDERATION استرالیا 600دلار

قیمت مدرک  LGS انگلستان 300 دلار(فاقد دوره ۳ ساعته و آزمون آنلاین)

قیمت مدرک  SWSU روسیه 390 دلار(فاقد دوره ۳ ساعته و آزمون آنلاین)

 

 

در ذیل عنوان دوره های پیشنهادی ما در حوزه های مدیریت،بانکداری،کامپیوتر و فناوری اطلاعات و بیمه اعلام می گردد مدرک این دوره ها از دانشگاه های فوق الذکر ارایه می شود.بدیهیست در صورت نیاز،میتوان دوره های جدید در حوزه های گوناگون را نیز همراه طرح درس ارایه نمود .به عنوان مثال جهت دانشگاه FEDERATION استرالیا بیش از ۵۰ کورس مختلف می توان تعریف نمود .

از دیگر تسهیلاتی که توست شرکت ما می توان فراهم نمود میتوان به اعزام استاد خارجی جهت تدریس این دوره ها در ایران و نیز ارتباط زنده به صورت ویدئو کنفرانس با دانشگاه های خارجی را نیز نام برد .

شایان ذکر است امکان اعزام استاد خارجی در صورت فراهم شدن تسهیلات ویزا و اقامت استاد مورد نظرتوسط برگزار کنندگان دوره میسر می باشد .

 

مدارک ذکر شده قابل استفاده جهت سازمان ها ،ارگانها (برای دوره های ضمن خدمت کارمندان)،آموزشگاه های آزاد علمی در ایران و یا برگزار کنندگان کارگاه های تخصصی -آموزشی (Workshop)می باشد .شرکت نوباوران مشاور و راهنمای شما درزمینه ارایه اینگونه خدمات خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره حضوری با ما تماس حاصل نموده و یا فرم ارزیابی زیر را تکمیل فرمایید.

 

Link for assessment

2 Comments

  1. امیر

    با سلام.
    میخواستم بدانم آیاد مدرکی که شما از دانشگاه استرالیایی می دهید قابل ارائه برای اداره مهاجرت استرالیا و گرفتن 5 امتیاز مربوط به australican study qualification می باشد یا نه؟
    با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *