– این امکان از طریق یک دانشگاه معتبر روسیه ای در داخل ایران و بدون نیاز به حضور دانشجو در خارج از کشور قابل انجام است .

متقاضیانی که در مراکز مختلف مانند سازمان مدیریت صنعتی ،آموزشگاه های علمی آزاد داخل ایران و،،،،دوره های ۱ ساله ام بی ای (MBA)  گذرانیده اند وگواهینامه پایان دوره MBAدریافت کرده اند،می توانند از طریق موسسه ما به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه روسی  در داخل ایران ،مدرک خود را به فوق لیسانس معتبر این دانشگاه تبدیل نمایند .این متقاضیان با در دست داشتن مدارک لازم و تهیه تز مورد نیاز (مشاوره تهیه تز در دفتر انجام می گردد) می توانند در کمتر از ۳ ماه مدرک دانشگاهی خود را از روسیه دریافت نمایند .

این امکان برای رشته های BBA(لیسانس مدیریت) نیز امکان پذیر است.متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم و یا فوق دیپلم مدیریت هستند می توانند با داشتن سابقه کار پس از تحصیل جهت دریافت لیسانس مدیریت دانشگاه روسی BBA اقدام نمایند .این سابقه کار برای متقاضیان دارای مدرک دیپلم حد اقل ۵ سال و برای متقاضیان دارای فوق دیپلم حداقل ۳ سال می باشد که پس از دریافت مدارک کامل ظرف مدت کمتر از ۳ ماه می توانند مدرک لیسانس خود را از دانشگاه روسی معتبر را دریافت نموده و علاوه بر مدرک خود از مزایای داشتن مدرک دانشگاهی این دانشگاه معتبر بهره مند گردند.

– شرکت نوباوران با داشتن نمایندگی انحصاری دانشگاه مربوطه آمادگی خود را در زمینه اجرا و پشتیبانی دوره ها در ایران  جهت آموزشگاههای علمی آزاد ،موسسات و مراکز آموزشی معتبر نیز اعلام می دارد. موسسات و آموزشگاهها می توانند با ارسال مدارک لازم به شرکت نوباوران درسریعترین زمان ممکن تاییدیه دوره و مدارک MBA یا  BBA خود را دریافت نموده تا جهت متقاضیان خود مدارک مربوطه را تحویل نمایند .

 

 

– متقاضیانی هم که مدارک MBA یا BBA از مراکز آموزشی داخل ایران دارند ،می توانند با حضور در موسسه از مراحل اقدام در این مورد آگاهی کامل یابند.

 

 

 

شرکت نوباوران مشاور و راهنمای شما درزمینه خدمات آموزشی ویژه خواهد بود.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ویا تعیین وقت مشاوره حضوری رایگان از فرم ارزیابی رایگان زیراستفاده نموده و یا با مدیریت شرکت نوباوران تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

Link for assessment

5 Comments

  1. ساسان ضرّابی

    با سلام
    من چند روز پیش ایمیل زدم امّا تا الان پاسخی دریافت نکردم
    من در مشهد در یک موسسه آموزش عالی آزاد دوره 800 ساعته مدیریت ساخت و اجرا گذراندم آیا از می توانم این دوره را به فوق لیسانس تبدیل کنم، سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *