مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

canada

 

پیشنهاد برای اقامت از طریق سرمایه گذاری  در شهر New Brunswick می باشد که شهری در نزدیکی مونترال است .شرط سنی افرادی که تمایل به سرمایه گذاری از این طریق را دارند  ۲۲ تا ۵۵ سال می باشد .

 

متقاضیان باید آشنایی با زبان انگلیسی داشته وحداقل ۲ سال سابقه کار ارایه نمایند .میزان رقم سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلار کانادا می باشد که متقاضیان می بایست این میزان دارایی را پس از کسر مالیات از اموال خود داشته باشند . ۷۵,۰۰۰ دلار کانادا (از ۳۰۰،۰۰۰ دلار ذکر شده ) می بایست به مدت ۲ سال درحساب دولت کانادا سپرده گذاری گردد . متقاضیان پس از تکمیل مدارک خود و سپری شدن ۶ تا ۸ ماه ،ویزای ۲ ساله ورود به کانادا را دریافت خواهند نمود .طبق قوانین موجود ،متقاضی در طول مدت این ۲ سال موظف است به حد اقل میزان ۱۲۵ هزار دلار کانادا در این شهر سرمایه گذاری نموده و مدارک آن را به دولت تسلیم نماید .دریافت کنندگان این ویزای ۲ ساله در این مدت می توانند به این کشور رفت و آمد داشته باشند.شایان ذکر است پس ازاولین ورود به کانادا ،جهت ارایه Business Plan مصاحبه ای برای متقاضی وجود خواهد داشت .

 

متقاضیانی که در ایران هستند میبایست از طریق سفارت کانادا در امارات متحده پرونده آنها باز گردد و متقاضیانی که که در مالزی با ویزای معتبر اقامت دارند از طریق سفارت کانادا در سنگاپور پرونده آنها باز خواهد گردید . داشتن مدرک آیلتس با هر نمره ای ،یقینا به این پروسه کمک زیادی خواهد نمود . امکان مشاوره جهت سرمایه گذاری وارایه Business Plan توسط مشاورین ما نیز وجود دارد .

 

 

شرکت نوباوران راهنمای شما در کلیه مراحل اخذ ویزا و اقامت در کانادا خواهد بود .برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره حضوری از فرم ارزیابی رایگان زیر استفاده نمایید. شایان ذکر است ارسال رزومه متقاضیان این بخش به ایمیل canada@nobavaran.com جهت مشاوره بهتر الزامیست .

 

 

 

 

 

2 Comments

  1. محمد رضا

    سلام من محمد هستم 38 سال سن دارم لیسانس امار هستم وهمسرم فوق دیپلم برق و مدرک شیرینی پزی و اشپزی دارد تمایل به اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری دارم لطفا مرا راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *