ویزا تحصیلی امریکا از طریق کالج زبان

ویزا تحصیلی امریکا از طریق کالج زبان

ویزا تحصیلی امریکا از طریق کالج زبان

برای کسانی که سطح زبان خوبی ندارند ،میتوان پذیرش دانشجویی را در یکی از معتبرترین کالجهای زبان در امریکا دریافت نمود .حد اکثر سن این افراد میبایست ۳۵ سال باشد.
هزینه تقریبی ۱ سال کالج زبان و زندگی دانشجویی در ایالت کالیفرنیا در حدود ۴۰هزار دلار می باشد.متقاضی پس از اتمام دوره خود،می تواند از طرق دیگر ،مانند ویزا تحصیلی در دانشگاهها ،ویزای سرمایه گذاری،ویزاازدواج،ویزا نخبگان و …اقامت قانونی خود را تمدید نماید.


شایان ذکر است کالجهای زبانی که برای متقاضیان پذیرش گرفته میشود،همگی مورد تایید اداره مهاجرت آمریکا بوده و شانس دریافت ویزا برای متقاضی به شرط تناسب شرایط دیگر بالا می باشد.

مدارک لازم :
فرم متقاضی که در زمان اقدام تحویل می گردد
پیش پرداخت موسسه
کپی آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات با ترجمه رسمی
رزومه کاری و تحصیلی
عکس ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل با حجم کمتر از ۲۴۰ کیلو بیت
متقاضیان می بایست تمکن مالی خود را با امضا فرم مربوطه و ارایه صورت حساب بانکی به مبلغ حداقل ۳۷۰۰۰ دلار امریکا ارایه نمایند .بدیهیست برای هر عضو وابسته در خانواده تمکن مالی به مبلغ ۱۰ هزار دلار جداگانه باید ارایه شود.
موسسه ما پذیرش کالج ،برگه I-20 که فرم اصلی جهت دریافت ویزا می باشد را به همراه پکیج کامل اطلاعات جانبی و سایر فرمهای مورد نیاز را جهت سفارت برای متقاضی ارسال می نماید و وقت سفارت را از قبل برای متقاضیان هماهنگ می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *