lea 1

شهرت موسسه LEA برای فراهم نمودن آموزش باکیفیت و توسعه ی استعدادهای بالقوه ی زبان آموزانیست که در این راه  قدم بر میدارند.این موسسه محیطی را فراهم نموده تا زبان آموزان محیطی همچون محیط خانه ی خود را احساس نمایند و با دلگرمی تحصیلات خودرا در مالزی ادامه دهند.

این گروه آموزشی معتقد است که در تماس مستقیم که همراه با یادگیری و سرگرمی باشد،یک آموزش با کیفیت و آموزش فرد به فرد همگی در یک روز کاری انجام خواهد شد.بنابراین،اگر  در جستجوی یک موسسه با ویژگی های بالا میباشید که در حین و بعد از تحصیل به نیازهایتان دسترسی پیدا کنید،به شما این اطمینان را میدهیم که به مکان درستی وارد شده اید و کالج زبان لندن یکی از بهترین  کالج های زبان در مالزی می باشد  .این کالج انگلیسی میباشد و از استادان NATIVE بهره میگیرد.

lea 1

برخی از امتیازات این کالج به شرح زیر است :

داشتن خوابگاه مناسب در نزدیکی کالج با امکانات ویژه اقامتی

دسترسی محلی بسیار مناسب و داشتن رستوران ،مراکز خرید و سایر امکانات معیشتی

امکان ثبت نام در دوره های کوتاه مدت (۱ ماهه ،۲ ماهه ،۳ ماهه و ،،،،)

دانشگاه های طرف قرارداد LEA

lea 1

lea 1

دوره های اموزشی LEA

دوره آمادگی آیلتس 

دوره به دو بخش تقسیم میگردد،متوسط و فوق متوسط. هر دو دوره مهارتهای مورد نیاز امتحان آیلس مانند مهارت خواندن،مهارت نوشتن،مهارتهای شنیداری و مهارتهای گفتاری را پوشش میدهند.تمرکز سطح متوسط بر ساختن پایه ایی قوی در مهارتهای متنوع آکادمیک میباشد تا متقاضیان را برای امتحان مهیا نماید.سطح فوق متوسط مهارتهای یادگرفته شده در سطح قبلی را تقویت مینماید.بعلاوه،مهارتهای پیشرفته ایی به متقاضیان آموزش داده میشود تا تجربه ی یادگیری آنها را تکمیل نماید.گذشته از این،مربیان نکات امتحانی متنوعی را برای متقاضیان آماده نموده و با برگزاری آزمونهای مشابه به متقاضیان نشان میدهند که در امتحان با چه چیزی مواجه میشوند.

این دوره ی آموزشی برای یک دوره ی 8 هفته ایی از دوشنبه تا جمعه ی هر هفته برگزار میگردد.هر دوره 04 ساعت بوده که متقاضیان در تماس مستقیم با مربی خود خواهند بود.

از متقاضیان انتظار میرود که حداقل یک سطح متوسط زبان را داشته باشند.زبان آموزانی که در LEA تحصیل مینمایند میبایست سطح 7 و بالاتر آنرا در دوره ی غنی سازی زبان تکمیل کنند تا برای ورود به این دوره ی آموزشی واجد شرایط باشند.

دوره غنی سازی زبان

دوره «غنی سازی زبان انگلیسی» برنامه ایی وسیع و چند سطحه میباشد،که زبان آموزان را در یک کلاس تعاملی،سرزنده و فعال غوطه ور مینماید. از طریق آموزش سیستماتیک و رتبه بندی شده،زبان آموزان در معرض تمام جوانب یادگیری زبان قرار خواهند گرفت. توجه ویژه به دستور زبان انگلیسی،توسعه ی لغات،تلفظ و مهارتهای خواندن،نوشتن،شنیدن و صحبت کردن شده است. دوره ها بصورتی طراحی شده اند که زبان آموزان را در معرض حداکثر استفاده از زبان در موضوعات معتبر،جذاب و روز قرار دهد. LEA به شما یک دوره ی 6،4 یا 9 ماهه ی زبان را پیشنهاد میدهد.

کلاسها  5 روز در هفته از دوشنبه تا جمعه و به مدت 4 هفته برگزار میگردد و شامل ۲ بخش است .در طول بخش اول،به زبان آموزان به مدت 53 دقیقه پس از 2 ساعت کلاس و قبل از کلاس بعدی استراحت داده میشود. دروس شامل معرفی مهارتهای مختلفی از قبیل خواندن،نوشتن،صحبت کردن و شنیدن،دستور زبان و دایره ی لغت به زبان آموزان میباشد.  درسها به گونه ایی پیش می رود  که یادگیری زبان برای زبان آموزان گویا و روان باشد جاییکه زبان آموزان نیاز به تعامل با یکدیگر در گروهشان برای انجام تکالیف گروهی میباشند. جدا از آن،درسها به گونه ایی طراحی شده اند که تا اطمینان حاصل شود که زبان آموزان پس از انجام تمرینهای از پیش تعیین شده بتوانند از آنها در ارتباطات خود استفاده نمایند.

هر سطح :

 ۴ هفته

ساعات :

  100 ساعت در هر سطح

طول دوره :

ساعت در روز(کلاسهای حضوری)

روز :

دوشنبه تا جمعه

برنامه ویژه تعطیلات 

برنامه ی ویژه ی تعطیلات LEA برای زبان آموزان متوسط به بالا بوده  که تمایل دارند تجربه ی یک تعطیلات منحصر بفرد و همراه با آموزش را داشته باشند.از طریق این برنامه،زبان آموزان هم زمان با یادگیری زبان شگفتی های مالزی را هم تجربه میکنند.کلاسها مهارتهای مختلف مورد نیاز برای مهارت در زبان انگلیسی را پوشش داده و زبان آموزان تجربه ی یک کلاس همراه با تعامل را خواهند داشت جاییکه از سرگرمی برای آموزش استفاده میگردد و جزء اصلی در ساختن تجربه ایی به یادماندی در LEA میباشد.مدت دوره : 2-4 هفتهمقوله های یاد داده شده : خواندن،نوشتن،صحبت کردن،شنیدن،دستور زبان و لغت،،،همانطور که مشاهده مینمایید،این برنامه منحصر بفرد میباشد.

 • تهیه ی تمرینات بیشتر

 • گردش بیرون از شهر + انگلیسی + راهنمایی

 • صحبت کردن حرفه ای 

چه کسانیکه باید در کلاسها شرکت کنند؟!

بزرگسالان/زبان آموزان سطح متوسط که تمایل دارند مهارتهای سخنرانی را بیاموزند یا این مهارتها را ارتقا بخشند،بخصوص سخنرانیهای عمومی و استفاده از مهارتها و ابزارهای مورد استفاده ی آن.

اهداف:

در پایان دوره،زبان آموزان باید قادر باشند تا:

 • سخنرانیهای واضح و دقیق ارائه دهند،هم در اداره و هم در روی سکوی سخنرانی

 • سخنرانی را برای عموم مردم،خرید و فروش،گزارش دادن، و غیره موثر ارائه دهند

 • بدانند در کجا باید از این مهارتهای سخنرانی استفاده کنند

 • بیاموزند چگونه بر روی امکانات،ابزار و اهداف الکترونیکی مهیا شده تمرکز کند

 • آموختن و آماده ساختن تکنیکهای مناسب برای اثرگذار تر کردن مهارتهای سخنرانی

 • آموختن نحوه ی صحیح نوشتن،طراحی کردن،آماده و سازماندهی کردن یک سخنرانی خوب

 • آموختن غلبه بر ترس و اضطراب در حین سخنرانی

 • آموختن درباره ی سخنرانیهای شخصی و شکل ظاهری

هر سطح:

  ۸ هفته

ساعات:

  ۲۴ ساعت در هر سطح

مدت زمان:

۳ ساعت در هفته (کلاسهای خصوصی)

شهریه کلاس های زبان کالج لندن 

 

برای آگاهی از شهریه کالج لندن اینجا را کلیک کنید .

 

 شرکت نوباوران راهنمای شما در کلیه مراحل ثبت نام ،ويزا، محل اقامت، ترانسفر و ،،،خواهد بود .برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره حضوری از فرم ارزیابی رایگان زیر استفاده نمایید.