شیوه ای نوین و انقلابی در صنعت آموزش توسط یک متخصص IT با تجربه کاری در شرکتهای عظیم تکنولوژی دنیا و مدیرعامل یک شرکت عظیم کاریابی در امریکای شمالی ابداع شده است.

دوره WORK – STUDY 

(48 هفته مجموع دوره درس و کار)

در رشته های:

1 – Digital Marketing

2- UX Designer

3-  Web Designer

“24  هفته تحصیل در ونکوور و 24 هفته کار با حقوق در شرکتهای کانادایی”

دانشجویان 24 هفته کلاس  در محیطی کاملا حرفه ای و مدرن، 5 روز در هفته به مدت 4 ساعت عصرها توسط اساتید با تجربه کاری در شرکتهای معتبری چون Amazon  به صورت کاملا عملی  و کاربردی با پرونده ها و تمرین های واقعی آموزش داده میشوند.

در این دوره دانشجویان با یادگیری رزومه نویسی و روش کاریابی در شرکت های معتبر بین اللملی همچون Amazon، Microsoft  آشنا شده و چون در حین آموزش درسی پروژه های واقعی مختلفی انجام میدهند در یکی از شرکتهای معتبر در ونکوور موفق به انجام کارآموزی با حقوق به مدت 24 هفته شده و پس از پایان کارآموزی و کسب تجربه ارزشمند کاری فارغ التحصیل میشوند.

این دوره میان بری ارزشمند برای کسانی است که خواهان وارد شدن به شرکت های تکنولوژی دنیا هستند، میباشد. در صورتی که دانشجویان در دوره کاراموزی توانایی های  خود را اثبات کنند، امکان استخدام شدن در آن شرکت بسیار است. امروز شرکتهای Amazon و Microsoft  و بقیه شرکتهای  معتبر IT دفاتر عظیمی در ونکوور ایجاد کرده و از سرتاسر دنیا متخصصان را استخدام میکنند.

شرایط ورورد:

  • دیپلم دبیرستان
  • IELT 6.5 آکادمیک
  • شهریه 12500 دلار کانادا